USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55

Німеччина закликала своїх громадян не їхати до Ізраїлю та покинути Іран

Посольства в Тегерані та регіоні вже вжили необхідних запобіжних заходів
Німеччина
Німеччина
Джерело: відкриті джерела

Влада Німеччина закликає своїх громадян не їхати до Ізраїлю. Крім того, німцям радять виїхати з Ірану. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Німеччини.

"Разом із нашими партнерами зараз ми робимо все можливе, щоб дипломатичними каналами не допустити ескалації ситуації на Близькому та Середньому Сході. Громадяни Німеччини в регіоні, будь ласка, зверніть увагу на наші інструкції з безпеки. Існує попередження про подорожі для Ірану, Ізраїлю та палестинських територій", – йдеться у повідомленні.

МЗС також закликає німців в Ірані покинути країну. У Німеччині зазначають, що посольства в Тегерані та регіоні вже вжили необхідних запобіжних заходів. Також німцям в Ізраїлі та Ірані радять зареєструватися у списку готовності до кризи.

Що цьому передувало

1 квітня внаслідок ракетного удару по столиці Сирії Дамаску була повністю зруйнована будівля консульства Ірану. Загинули щонайменше семеро іранців, зокрема два генерали.

Іран звинуватив Ізраїль у нападі та пообіцяв "жорстку" відповідь. Ізраїль своєю чергою попередив Іран, що у разі атаки зі своєї території країна завдасть ударів у відповідь. Тель-Авів зазначив, що ЦАХАЛ перебуває у підвищеній готовності.

12 квітня видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела повідомило, що Іран може атакувати Ізраїль протягом найближчих 24-48 годин, але план нападу ще не готовий.

Читайте також:
Німеччина погоджується з планом США використовувати заморожені російські активи для фінансування України Німеччина погоджується з планом США використовувати заморожені російські активи для фінансування України
Вибори президента Ірану відбудуться 28 червня Вибори президента Ірану відбудуться 28 червня
Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні
У Німеччині з ножем напали на 15-річного українця: Хлопця госпіталізували, а нападника – шукають У Німеччині з ножем напали на 15-річного українця: Хлопця госпіталізували, а нападника – шукають