USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Німеччина посилить підтримку України, – Бербок

Посилення підтримки передбачається як на рівні Євросоюзу, так і на рівні НАТО
Анналена Бербок
Анналена Бербок
Джерело: wikipedia

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок пообіцяла подальшу допомогу Україні. Йдеться зокрема, про посилення підтримки як на рівні Євросоюзу, так і рівні НАТО. Про це передає Tages Schau.

"Очевидно, що Україна зміцнить наш ЄС, в осяжному майбутньому. Це в наших власних, в наших геополітичних інтересах, щоб Україна приєдналася до Європейського Союзу", – зазначила вона.

Також, за словами Бербок, Німеччина не лише продовжуватиме підтримку України у війні проти Росії, але й посилюватиме її.

"Після нападу Росії в лютому 2022 року з України понад 650 днів ішли жахливі кадри. Тому ми не тільки продовжимо нашу підтримку України, а й посилимо її. У ЄС, а також у НАТО", – додала міністерка.

Новини за темою: Німеччина наступного року вдвічі збільшить військову допомогу Україні, – Bild

Раніше ми повідомляли, що міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час візиту до України оголосив про новий пакет військової допомоги. Зокрема, до нього увійде ще чотири системи IRIS-T SLM.
Читайте також:
У США затримали ексспівробітника ПС, який У США затримали ексспівробітника ПС, який "зливав" секретні дані про Україну через сайт знайомств
Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше
Telegram вживатиме заходів щодо Telegram вживатиме заходів щодо "проблемних каналів", на які вказала українська влада
Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт