USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

​НАЗК внесло американську мережу фастфудів Subway до переліку міжнародних спонсорів війни

Понад 500 ресторанів компанії продовжують працювати на ринку агресора, сплачуючи сотні тисяч доларів податків до бюджету РФ
SubWay
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло американську франшизу ресторанів швидкого харчування Subway до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це поінформувала пресслужба агентства.

"Всесвітньо відома франшиза ресторанів швидкого харчування Subway позиціонує себе як здорову альтернативу традиційному фастфуду. Компанія заявляє, що турбується про здоровʼя споживачів, але продовжує працювати в Росії, фінансуючи вбивства українців. НАЗК внесло американську Subway до переліку міжнародних спонсорів війни", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що понад 500 ресторанів компанії продовжують працювати на ринку агресора, сплачуючи сотні тисяч доларів податків до бюджету РФ. Також Subway активно рекламує свою діяльність через підсанкційні російські соціальні мережі та доставляє їжу через сервіси "Яндекс", які співпрацюють із державними та правоохоронними органами країни-агресора.

Після початку повномасштабного вторгнення компанія не повідомила про скорочення своєї діяльності у РФ, а спроб засудити війну Росії проти України від керівництва компанії не було.

Нагадаємо, нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни китайську China Railway Construction Corporation (CRCC). Компанія і досі продовжує працювати в Російській Федерації, будуючи метро, мости та автомагістралі.

Також Нацагентство внесло виробника і постачальника морепродуктів Viciunai Group, відомого під брендом Vici, до переліку міжнародних спонсорів війни.

Раніше ми повідомляли, що Україна призупинила статус спонсора війни для Raiffeisen Bank через шантаж Австрії. Зазначалося, що наразі між країнами тривають переговори із залученням представників Єврокомісії.

Читайте також:
Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії проходить другий день Саміту миру. Відео, фото Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії проходить другий день Саміту миру. Відео, фото
У бригаді У бригаді "Азов" офіційно підтвердили значне просування в Серебрянському лісництві
Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW
За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ