USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

Нардеп Єфімов складає мандат

Народним депутатом ВРУ 9-го скликання Єфімов був із 2019 року
Єфімов
Максим Єфімов
Джерело: Слово і діло

Народний депутат України Максим Єфімов складає мандат. Про це політик повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

За його словами, він "завжди бути чесним на кожному етапі життя і не прикрашав дійсність".

"В умовах війни депутатська діяльність вимагає забагато зусиль. Їх, скажу відверто, бракує, і вони не завжди є результативними. Я ніколи не займався імітаціями – не сприймаю умовностей і завжди налаштований на результат. Саме тому оголошую про складання повноважень депутата ВРУ", – прокоментував своє рішення Єфімов.

З цього приводу висловився й інший нардеп Ярослав Железняк.

"Виходить, у нас буде знову рекорд: 402 депутати залишаться в парламенті. Із цікавого, Максим Єфімов не просто народний депутат, а голова депутатської групи "Відновлення України". У групі станом на зараз 17 депутатів, що є мінімальною кількістю для існування групи. А зі складанням мандату Єфімовим в групі залишиться лише 16 осіб, що взагалі ставить під ризик існування цієї групи. Хіба що хтось новий приєднається до групи протягом двох тижнів", – сказав народний обранець.

Що відомо про Єфімова?

Народний депутат України, член депутатської групи "Довіра", член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Народився в місті Петропавловськ Північно-Казахстанської області.

1996–1997 рр. – металургійна машинобудівна компанія Краматорська – генеральний директор.

1997–1998 рр. – ТОВ "Багатогалузева маркетингова компанія Краматорська" – генеральний директор.

1998–1999 рр. - Краматорська школа повітроплавання – директор.

1999–2006 рр. – ВАТ "Енергомашспецсталь" – заступник директора з комерційних питань.

2006–2014 рр. – ПАО "Енергомашспецсталь" – директор.

2014–2019 рр. – народний депутат України 8-го скликання. З 29 серпня 2019 року – народний депутат України 9-го скликання.

За інформацією "ЧЕСНО", Максим Єфімов у 2007 році став депутатом Краматорської міської ради від "Партії регіонів", у 2010 році його обрали знову другим номером у списку партії. Втім 2 серпня 2014 року вийшов зі складу партії.

Єфімов був народним депутатом і попереднього 8-го скликання. У 2014 році обрали за округом №48 (м. Краматорськ Донецької області, – ред.) як безпартійний самовисуванець.

У Раді Єфімов був членом Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Також був членом фракції "Блоку Петра Порошенка". У 2015 році балотувався на посаду Краматорського міського голови як самовисуванець, вийшов до другого туру. Підтримував партію "Наш Край" на місцевих виборах 2015 року, але її членом, за власними словами, не був.

У 2020 році Єфімов входив до топ-5 депутатів з найбільшою кількістю задекларованих грошей. Політика називали одним з найбільших бізнесменів Краматорська із частками "Старокраматорського машинобудівного заводу" та посадою президента заводу "Енергомашспецсталь".

У 2018 році Єфімов фігурував у журналістському розслідуванні програми "Схеми", оскільки пов’язані з ним компанії вигравали підряди на будівництво інфраструктурних об'єктів на Донбасі.

Читайте також:
За надсилання образливих повідомлень сексуального характеру у месенджери каратимуть штрафом до 2720 гривень, – закон За надсилання образливих повідомлень сексуального характеру у месенджери каратимуть штрафом до 2720 гривень, – закон
При перереєстрації авто та видачі водійських прав перевірятимуть дані про місце проживання, – законопроєкт При перереєстрації авто та видачі водійських прав перевірятимуть дані про місце проживання, – законопроєкт
Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт