USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112: У чому її переваги?

Впровадження єдиного номера для усіх екстрених служб стартувало зі столиці. Майже за три місяці роботи фахівці опрацювали понад 167 тисяч викликів
Система 112

Система 112

Джерело: відкриті джерела

У Київській області повноцінно запрацювала телефонна служба 112. ЇЇ можна використовувати як альтернативу іншим гарячим лініям (101, 102, 103 та 104), щоб не дзвонити у кожну службу окремо. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Впровадження єдиного номера виклику екстрених служб розпочалося з міста Києва. Майже за три місяці роботи надійшло понад 167 тисяч викликів. Найчастіше дзвінки скеровувалися до Національної поліції України", – розповів Клименко.

Також він додав, що на лінію 112 можуть звернутися і люди з порушенням слуху чи мовлення.

"Перекладачі жестової мови служби 112 опрацювали понад 2 тисячі таких звернень з 1 липня 2023 року", – наголосив міністр внутрішніх справ.

Також, за його словами, наразі триває робота над тим, щоб служба 112 якнайшвидше запрацювала по всій території України.

Раніше ми повідомляли, що, за словами заступника міністра внутрішніх справ України Леоніда Тимченка, служба 112 на всій території України запрацює до кінця 2024 року.

"Служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 запрацювала з 1 липня на території міста Києва. Надалі вона буде покривати Центральний макрорегіон, до якого увійдуть Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська та Чернігівська області", – сказав Тимченко.

І додав, що наступний етап реалізації проєкту охопить Західний макрорегіон із комунікаційним центром у Львові. До Західного макрорегіону віднесуть Рівненську, Волинську, Львівську, Тернопільську, Хмельницьку, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.

Теги: МВС
Читайте також:
Жодної контрабанди зброї за кордон України не зафіксовано, – МВС Жодної контрабанди зброї за кордон України не зафіксовано, – МВС
На руках в українців може бути до 5 мільйонів одиниць зброї, – Клименко На руках в українців може бути до 5 мільйонів одиниць зброї, – Клименко
Чверть території України залишається замінованою, – МВС Чверть території України залишається замінованою, – МВС
Кабмін призначив нового Уповноваженого з питань зниклих безвісти: Що відомо про Артура Добросердова Кабмін призначив нового Уповноваженого з питань зниклих безвісти: Що відомо про Артура Добросердова