USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Міжнародна федерація важкої атлетики дозволила росіянам та білорусам змагатися у нейтральному статусі

Так, ще один олімпійський вид спорт повернув атлетів з РФ та Білорусі
 Світлана Самуляк
Українська важкоатлетка Світлана Самуляк
Джерело: відкриті джерела

Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) дозволила змагатися атлетам з Росії та Білорусі у нейтральному статусі на змаганнях. Відповідне рішення було ухвалене на онлайн засіданні Виконавчого комітету федерації, йдеться на офіційному сайті.

Повернення важкоатлетів з Росії та Білорусі буде відбуватися з дотриманням рекомендацій МОК на предмет їх нейтральності. Перш ніж допустити до змагань важкоатлетів, кожного з них перевірить "незалежна агенція", зазначено у заяві IWF.

"З початку цієї глибокої кризи, яка суттєво впливає на міжнародний спорт, IWF ретельно дотримується рекомендацій МОК", – вказано у заяві.

Допуск росіян та білорусів означає, що вони можуть заявитися на найближчий турнір серії Гран-прі, що пройде на Кубі (8-18 червня). Це буде третій з семи турнірів у кваліфікаційному періоді на Олімпіаду-2024.

Якби росіяни та білоруси пропустили змагання на Кубі, вони б втратили шанс виступити на Олімпіаді-2024 за правилами відбору. Вони також зможуть змагатися на чемпіонаті світу 2023 року (вересень, Саудівська Аравія).

Раніше

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що зробить все можливе для повернення росіян та білорусів до міжнародних змагань.

Також президент МОК заявив, що уряди країн мають право висловлювати свою позицію, але вони мають усвідомлювати, що будь-який вид бойкоту покарає лише їхніх власних спортсменів.

Теги: спорт
Читайте також:
Україна офіційно заявила про участь в цьогорічній Олімпіаді в Парижі Україна офіційно заявила про участь в цьогорічній Олімпіаді в Парижі
В Києві відбулась перша всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine В Києві відбулась перша всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine
Усик здобув історичну перемогу, перебоксувавши британця Ф'юрі: Як пройшов бій і чого чекати далі? Відео Усик здобув історичну перемогу, перебоксувавши британця Ф'юрі: Як пройшов бій і чого чекати далі? Відео
Усик - Ф'юрі: Де дивитися бій за титул абсолютного чемпіона світу і що про нього потрібно знати Усик - Ф'юрі: Де дивитися бій за титул абсолютного чемпіона світу і що про нього потрібно знати