USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

Міжнародна федерація важкої атлетики дозволила росіянам та білорусам змагатися у нейтральному статусі

Так, ще один олімпійський вид спорт повернув атлетів з РФ та Білорусі
 Світлана Самуляк
Українська важкоатлетка Світлана Самуляк
Джерело: відкриті джерела

Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) дозволила змагатися атлетам з Росії та Білорусі у нейтральному статусі на змаганнях. Відповідне рішення було ухвалене на онлайн засіданні Виконавчого комітету федерації, йдеться на офіційному сайті.

Повернення важкоатлетів з Росії та Білорусі буде відбуватися з дотриманням рекомендацій МОК на предмет їх нейтральності. Перш ніж допустити до змагань важкоатлетів, кожного з них перевірить "незалежна агенція", зазначено у заяві IWF.

"З початку цієї глибокої кризи, яка суттєво впливає на міжнародний спорт, IWF ретельно дотримується рекомендацій МОК", – вказано у заяві.

Допуск росіян та білорусів означає, що вони можуть заявитися на найближчий турнір серії Гран-прі, що пройде на Кубі (8-18 червня). Це буде третій з семи турнірів у кваліфікаційному періоді на Олімпіаду-2024.

Якби росіяни та білоруси пропустили змагання на Кубі, вони б втратили шанс виступити на Олімпіаді-2024 за правилами відбору. Вони також зможуть змагатися на чемпіонаті світу 2023 року (вересень, Саудівська Аравія).

Раніше

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що зробить все можливе для повернення росіян та білорусів до міжнародних змагань.

Також президент МОК заявив, що уряди країн мають право висловлювати свою позицію, але вони мають усвідомлювати, що будь-який вид бойкоту покарає лише їхніх власних спортсменів.

Теги: спорт
Читайте також:
Беленюк: Українські спортсмени можуть виступити на Олімпіаді-2024. Розглядаються можливі варіанти Беленюк: Українські спортсмени можуть виступити на Олімпіаді-2024. Розглядаються можливі варіанти
Сергій Ребров офіційно очолив національну збірну України з футболу Сергій Ребров офіційно очолив національну збірну України з футболу
Українська збірна виграла дебютну нагороду в першому в історії Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання Українська збірна виграла дебютну нагороду в першому в історії Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання
Українська легкоатлетка Магучіх з рекордом виграла золото Діамантової ліги в Марокко Українська легкоатлетка Магучіх з рекордом виграла золото Діамантової ліги в Марокко