USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

"Мінус" тральщик "Ковровец": Знищено ще один корабель Чорноморського флоту РФ

Уночі жителі окупованого Криму повідомляли про потужні вибухи на півострові
тральщик РФ  266-М
Джерело: відкриті джерела

Сили оборони України в ніч проти 19 травня знищили морський тральщик Чорономорського флоту РФ проєкту 266-М "Ковровец". Про це повідомили Військово-морські сили ЗСУ.

Варто зазначити, що протягом минулої ночі окупаційна "влада" скаржилася на ракетну атаку по тимчасово окупованому Кримському півострову.

"Сьогодні вночі Силами оборони України знищено морський тральщик ЧФ РФ проєкту 266-М "Ковровец". Військово-Морські Сили ЗС України разом з побратимами продовжують наближати нас до Перемоги", - йдеться у повідомленні ВМС.

Варто зазначити, що протягом минулої ночі окупаційна "влада" скаржилася на ракетну атаку по тимчасово окупованому Кримському півострову.

За даними Генштабу ЗСУ, за більш ніж два роки війни Україні вдалося знищити або пошкодити 26 військових російських кораблів і катерів. Також на рахунку ЗСУ є одна потоплена субмарина.

Новини за темою: ЗСУ вночі могли вразити російський МіГ-31 на аеродромі Бельбек у Криму

Які функції виконував тральщик "Ковровець"?

"Ковровец" - це морський тральщик проєкту 266М, шифр "Аквамарин-М", призначений для проводки за тралами кораблів і суден, розвідувального і контрольного тралення, прокладання фарватерів у мінних полях, участі в мінних постановках у дальній зоні від своїх баз.

Тральщик стояв на озброєнні Чорноморського флоту Росії 1974 року. Спочатку ходив у море під ім'ям "Курський комсомолець", потім - "Наводчик", а вже 1999 року йому дали нинішнє ім'я.

Одним із головних завдань цього корабля є протимінне забезпечення судноплавства.

Щодо характеристик, то корабель має довжину 61 м, ширину - 10,2 м. На його борту можуть перебувати РЛС загального виявлення МР-302 "Рубка", 2 НРЛС "Дон-Д", ЗРК "Стріла-2" та інші види зброї.

Варто нагадати, що в березні ЗСУ пошкодили розвідувальний корабель ЧФ РФ "Іван Хурс" - перший серійний і один із двох кораблів проекту 18280. До завдань корабля входить забезпечення зв'язку та управління флотом, ведення радіорозвідки та радіоелектронної боротьби.

Читайте також:
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси
Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині
Зброя, яку передав Україні Захід, Зброя, яку передав Україні Захід, "у надійних руках": GI-TOC не знайшла доказів масової контрабанди