USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Mastercard запускає сервіс "Гнучка оплата" для комбінованих розрахунків за покупки

Якщо на банківській картці недостатньо грошей для оплати, користувачі зможуть одразу доплатити потрібну суму іншою платіжною карткою або готівкою
Mastercard
Джерело: відкриті джерела

Компанія Mastercard представила в Україні новий платіжний сервіс – "Гнучка оплата", що дозволяє комбінувати різні способи оплати в рамках однієї покупки. Про це повідомили у пресслужбі компанії. 

Так, якщо на банківській картці недостатньо грошей для оплати, користувачі зможуть одразу доплатити потрібну суму в інший спосіб – іншою платіжною карткою або готівкою, без необхідності переривати покупку або розбивати її на два окремі чеки.

Наразі сервіс вже доступний у мережах АЗК OKKO та WOG. Крім того, власники карток можуть скористатися новим функціоналом під час грошових переказів з картки на картку на сайті iPay.ua. Перелік партнерів сервісу поступово розширюватиметься.

Як працює послуга "Гнучка оплата" від Mastercard

  1. Користувач оплачує покупку у мережі партнерів, де доступна послуга, карткою Mastercard.
  2. Якщо баланс на картці менший за суму покупки, а банк, який випустив картку, підтверджує можливість використання сервісу "Гнучка оплата", покупець отримує відповідне SMS-повідомлення або сповіщення у мобільному застосунку із зазначенням схваленої суми.
  3. Касир інформує покупця про можливість скористатися послугою та пропонує доплатити залишок іншим способом.
  4. Покупець доплачує різницю обраним способом – іншою карткою будь-якого банку різних платіжних систем або готівкою.

Якщо покупець не бажає доплачувати залишок суми, він може завершити покупку на фактично підтверджену банком суму, повернувши частину товару, або скасувати операцію.

Наразі сервіс доступний для клієнтів таких банків, як Банк Восток, Банк Південний, Глобус Банк, Ідея Банк, Креді Агріколь, Кредобанк, ОТП Банк, Ощадбанк, ПРАВЕКС БАНК, ПУМБ, Райффайзен Банк, ТАСКОМБАНК, UnexBank та RwSbank.

Місяць тому Міністерство економіки України та міжнародна технологічна компанія Mastercard підписали Меморандум про співпрацю, спрямовану на реалізацію політики "Зроблено в Україні".

Читайте також:
Mastercard приєднається до програми українського кешбеку Mastercard приєднається до програми українського кешбеку
Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців
НБУ має намір змінити правила банківської таємниці, дозволивши держорганам отримувати інформацію про рахунки НБУ має намір змінити правила банківської таємниці, дозволивши держорганам отримувати інформацію про рахунки
Ощадбанк та ПриватБанк збережуть пільгові тарифи на безготівкові платежі Ощадбанк та ПриватБанк збережуть пільгові тарифи на безготівкові платежі