USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 9 6 0 (+910)
USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90

Масштабний обстріл Ізраїлю з території Лівану. Що відомо станом на зараз?

Збираємо усю відому інформацію
Обстріл Ізраїлю
Обстріл Ізраїлю, 6 квітня 2023 року
Джерело: Flash90

Сьогодні вдень територія Ізраїлю була обстріляна з боку Лівану. За даними Times of Israel, всього було випущено 34 ракети, і це найбільша атака з 2006 року. Були атаковані  Тель-Авів, Хайфа, Нетанія, сирени звучали і в інших містах.

Угруповання "Хезболла" заявило, що це "відповідь на розгін віруючих в мечеті Аль-Акса".

Йдеться про мечеть в Єрусалимі, де сталися сутички між поліцією Ізраїлю та палестинцями. Ізраїльська поліція тоді заявила, що була змушена увійти до мечеті після того, як агітатори в масках зачинилися всередині з феєрверками, палицями та камінням.

Обстріл Ізраїлю, 6 квітня 2023 року
Джерело: AP photo

Наразі відомо, що частину випущених ракет було перехоплено системою ППО "Залізний купол". Але є влучання в житловий будинок, а також постраждалі. 

Зокрема, попередньо, внаслідок ракетного удару одна жінка отримала легкі осколкові поранення. Ще одній жінці надавалась допомога медиків, бо вона перебувала у шоковому стані.

Керівництво Ізраїлю провело оперативну нараду, на якій було обговорено подальші дії. Паралельно у повітря була піднята бойова авіація. 

Читайте також:
Зброя РФ допоможе Ірану посилити захист від авіаударів Ізраїлю, – джерела Зброя РФ допоможе Ірану посилити захист від авіаударів Ізраїлю, – джерела
США не будуть збивати дрони над Україною, як це було в Ізраїлі, – Кірбі США не будуть збивати дрони над Україною, як це було в Ізраїлі, – Кірбі
Лідери партій у Конгресі дійшли Лідери партій у Конгресі дійшли "консенсусу" щодо питання допомоги Україні та Ізраїлю, – сенатор Шумер
"Це оголошення війни", – президент Ізраїлю про атаку Ірану