USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

Китайська компанія-виробник дронів Mavic заперечила заяву Шмигаля про викуп 60% продукції

Український прем'єр, за словами китайців, не знає про виробничі показники компанії
Дрон бпла Mavic

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Заява глави уряду України Дениса Шмигаля про те, що країна закуповує для ЗСУ 60% від усього об'єму виробництва дронів Mavic, не відповідає дійсності. Про це сказав офіційний представник китайської компанії DJI, повідомляє Defense News.

У компанії висловили здивування щодо таких слів Шмигаля.

"Ми надзвичайно здивовані заявою українського прем’єр-міністра, оскільки він не має інформації про виробничі показники DJI. Ця заява не має жодної схожості з реальністю і вводить в оману щодо участі DJI у використанні своєї продукції в Україні", – заявив представник DJI.

У компанії уточнили, що усі дистриб’ютори та торгові посередники DJI, що реалізовують Mavic, повинні періодично підтверджувати, що дотримуються заборони використання проданих БПЛА у бойових діях. Інакше їх співпраця з компанією буде розірвана.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час Київського міжнародного економічного форуму заявив, що Україна купує 60% від світового виробництва дронів Mavic.

"Цього року ми додатково 40 мільярдів гривень направили на закупівлю дронів. Це дрони українського і іноземного виробництва. Україна викуповує 60% всього світового виробництва Mavic", – зазначив глава уряду.

Раніше ми повідомляли, що виробництво дронів в Україні до кінця року збільшиться близько у 140 разів. Про це заявив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Також, за його словами, зараз в Україні тестуються системи штучного інтелекту, які допоможуть знаходити цілі за кілька кілометрів й наводити на них дрони навіть у разі застосування радіоелектронної боротьби.

Крім того, Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів. Збільшення витрат було включено до бюджетного проєкту уряду на наступний рік.

Читайте також:
Росіяни модернізують Росіяни модернізують "шахеди" та нарощують темпи їхнього виробництва
Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги
МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку
Допомога Україні та Саміт миру: Зеленський зідзвонився з Байденом Допомога Україні та Саміт миру: Зеленський зідзвонився з Байденом