USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

Кирило Тимошенко став радником міністра оборони Умєрова, – ЗМІ

З 1 березня Кирило Тимошенко керує медіанапрямком в Міноборони
Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко
Джерело: відкриті джерела

Колишнього заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка призначили радником міністра оборони Рустема Умєрова. Про це повідомляє NV із посиланням на коментар пресслужби Міністерства оборони України.

У пресслужбі Міноборони на відповідний запит видання повідомили, що Тимошенко з 1 березня 2024 року обіймає посаду штатного радника міністра оборони.

Відповідь Міноборони на запит NV
Джерело: NV

"Основний напрямок діяльності Кирила Тимошенка – медіа та комунікації, координація інформаційної політики в Міністерстві оборони та підпорядкованих Міноборони структурах, а також побудова єдиного інформаційного порядку денного в Силах оборони України на час дії воєнного стану", – додали у пресслужбі Міноборони.

Сам Тимошенко своє призначення поки не коментував.

Що відомо про Кирила Тимошенка?

З 2019 року Кирило Тимошенко обіймав посаду заступника голови Офісу президента України Андрія Єрмака. Також він був координатором президентської програми "Велике будівництво".

У січні 2023 року Володимир Зеленський звільнив Кирила Тимошенка з посади заступника голови Офісу президента.

Також раніше ми повідомляли, що Національне агентство з питань запобігання корупції направило в суд протокол про адміністративні правопорушення ексзаступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка. Перевірка встановила, що Тимошенко використовував повноваження в особистих інтересах і відправив за кордон свого підлеглого, щоб той оформив йому візу.

Читайте також:
"Резерв+" незабаром прирівняють до паперового військового квитка
Що робити, якщо у Що робити, якщо у "Резерв+" ви у розшуку, та кому оновлювати дані: Пояснення Міноборони
Електронна черга працює у всіх ТЦК Електронна черга працює у всіх ТЦК
Найбільше військовозобов’язаних українців, які за кордоном оновили дані в Найбільше військовозобов’язаних українців, які за кордоном оновили дані в "Резерві", – з Польщі