USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 4 6 2 0 (+980)
USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85

Використав повноваження в особистих інтересах: Тимошенко не з’явився на вимогу НАЗК

Тимошенко протягом минулого року тричі безоплатно проживав у готельному комплексі Emili Resort, двічі з яких – разом з дружиною і сином
Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко
Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з питань запобігання корупції направило в суд протокол про адміністративні правопорушення ексзаступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка. Перевірка встановила, що Тимошенко використовував повноваження в особистих інтересах і відправив за кордон свого підлеглого, щоб той оформив йому візу. Про це інформує пресслужба агентства.

"Під час перевірки НАЗК встановлено, що посадовець використовував повноваження в особистих інтересах та двічі порушив визначені законом обмеження щодо одержання подарунків особою, яка займає особливо відповідальне становище", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, обіймаючи посаду заступника керівника ОП, він підписав лист на адресу Держприкордонслужби з проханням надати дозвіл на виїзд за кордон своєму підлеглому нібито для службового відрядження.

Однак виявилося, що справжньою метою виїзду за кордон підлеглого було оформлення віз Тимошенку та його сину.

Крім того, Тимошенко протягом минулого року тричі безоплатно проживав у готельному комплексі Emili Resort, двічі з яких – разом з дружиною і сином. Підтвердити факт оплати за проживання на понад 45 тис. гривень він не зміг.

Також влітку 2022 року він отримав безкоштовні послуги з прокату Porsche Taycan на суму 122 тис. гривень.

На підставі зазначених фактів НАЗК склало та направило до суду протокол про адміністративні правопорушення Тимошенка.

Повідомляється, що ексзаступник Єрмака не з’явився до агентства для вручення протоколу.

Йому направили офіційне запрошення на 15:00 28 липня 2023 року, але, попри обіцянку прибути до НАЗК, Тимошенко не з’явився.

Національне агентство з питань запобігання корупції надішле йому протокол для ознайомлення поштою.

Читайте також:
Сторона обвинувачення абсолютно не зацікавлена у встановленні об'єктивної істини, - адвокат про справу проти ТОВ Сторона обвинувачення абсолютно не зацікавлена у встановленні об'єктивної істини, - адвокат про справу проти ТОВ "Краснолиманське"
Кропачов: Ми залучили американську компанію, щоб в США побачили фальсифікацію справи прокуратурою Кропачов: Ми залучили американську компанію, щоб в США побачили фальсифікацію справи прокуратурою
Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави
Росія на 14 років тюрми засудила співробітника ОБСЄ, який працював в окупованому Донбасі Росія на 14 років тюрми засудила співробітника ОБСЄ, який працював в окупованому Донбасі