USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 9 6 0 (+910)
USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90

РФ навмисно звела Керченський міст нижче, ніж цього вимагають правила, – військовий

Окупанти, будуючи Кримський міст, планували взяти під контроль морські перевезення
Кримський міст
Джерело: відкриті джерела

Крім транспортних завдань Керченський міст ніс контролюючу функцію – РФ слідкувала за судноплавством між Чорним і Азовським морями. Про це заявив військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко в ефірі UWN.

"Перш за все варто розуміти, які цілі закладалися, коли будувався цей міст протяжністю майже 40 кілометрів з двома гілками – автомобільною і залізничною. Крім транспортних функцій, які мали пролягати з Новоросійська, – це між іншим той порт, у який зараз росіяни втекли своїм флотом в основній масі з Новоросійська по Керченському мосту на Джанкой", – сказав він.

Тимочко додав, що цей міст спеціально штучно зводився нижче, ніж по тактико-технічних характеристиках має зводитися міст, який переходить через морські чи водні артерії і судноплавства. Він мав бути дещо вищим, але росіяни його спеціально занизили.

Новини за темою: Буданов – про повернення Криму та Донбасу, плани росіян до виборів і перевагу РФ у війні

"Ми тільки знаємо, де та арка. Там було своє підвищення для того, щоб абсолютно взяти під контроль морські перевезення з цих двох морів – Азовського і Чорного. В такий спосіб завдавати шкоди, збитків як і нам, так і взяти під контроль ті країни, які користувалися Чорним морем, тобто тут далекоглядна мета. На даному етапі дійсно Кримський чи Керченський міст, його називають по-різному, не виконує сповна своє завдання як транспортної гілки, але попри все як перешкода для судноплавства він є, на жаль, існує і він може втратити в цьому плані свої значення з двох причин – або коли буде зруйнований повністю, це в дальшій перспективі", – зазначив експерт.

За його словами, на цьому етапі він корисний для росіян, зокрема для пасажирських перевезень, для легких перевезень.

"Можливо, для перевезення важкої техніки автомобільним шляхом він несе ризик і вони не будуть намагатися його використати масово для того, щоб порушені конструкції від вибухів чи від уражень, які були до цього часу, не обвалився повністю, а також з урахуванням того, що там насправді дуже специфічні підводні ґрунти, там сильна замуленість, нестійкі плити. Тому вони, звичайно, там будуть намагатися максимально лайтово працювати з цим мостом, але вони його все одно будуть використовувати, зокрема і для залізнодорожньої гілки, для перевезення того ж самого пального на окуповану територію чи на будівельні матеріали в Крим", – пояснює Тимочко.

Нагадаємо

Раніше керівник Головного управління розвідки України Кирило Буданов озвучив стриманий прогноз про успіхи у війні на 2024 рік, сказавши тезу про те, що "наш успіх буде більшим, ніж їх". 

А на початку осені 2023-го Буданов сказав, що з огляду на те, що наші захисники вже пробили російську оборону на деяких ділянках на півдні, українські війська можуть розірвати сухопутний коридор між РФ і Кримом до настання зими. 

Читайте також:
G7 активізує постачання ППО для України G7 активізує постачання ППО для України
У новому законі про мобілізацію можуть бути проблеми з конституційністю в питанні обмеження прав ухилянтів, - Малюська У новому законі про мобілізацію можуть бути проблеми з конституційністю в питанні обмеження прав ухилянтів, - Малюська
На меморіальному кладовищі ховатимуть не тільки загиблих під час війни бійців На меморіальному кладовищі ховатимуть не тільки загиблих під час війни бійців
Україна не зацікавлена у штурмовиках A-10 Warthog. Західні аналітики розбиралися, що не так Україна не зацікавлена у штурмовиках A-10 Warthog. Західні аналітики розбиралися, що не так