USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Кабмін удвічі збільшить фінансування програм для ветеранів війни: На що саме підуть кошти

На ці витрати уряд виділяє 14 млрд гривень
Кабмін

Кабмін

Джерело: Кабмін

В Україні вдвічі збільшать фінансування програм підтримки ветеранів війни у 2024 році в межах затвердженого бюджету. Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Виділяємо 14 млрд грн на те, щоб забезпечити наших ветеранів необхідними послугами та підтримкою. Будуємо нову ветеранську політику. Повноцінно запустимо проєкт "помічник ветерана", на який виділяємо майже 4 млрд грн", - зазначив Шмигаль.

Він зазначив, що на реабілітацію та психологічні послуги буде виділено 2,6 млрд грн. Також передбачається 6 млрд грн для забезпечення ветеранів житлом.

За словами прем'єр-міністра, в Україні продовжиться пільгова іпотека для ветеранів у рамках програми "єОселя". За програмою "єРобота" і далі надаватимуться безповоротні гранти на ветеранський бізнес.

Ми писали, що ГО "Простір можливостей" спільно із Всеукраїнською асоціацією громад за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" запускають Всеукраїнський проєкт із підготовки громад до повернення ветеранів та ветеранок у цивільне життя.

Як відомо, в Україні презентували інтерактивну карту ветеранських бізнесів. Метою цього проєкту є посилення ветеранів через бізнес, підтримка їхньої підприємницької діяльності та адаптація до мирного життя.

До того ж прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що, не чекаючи закінчення війни, держава вже формує нову ветеранську політику, у межах якої створять гідні умови для адаптації, реабілітації та самореалізації захисників і захисниць. 

 
Читайте також:
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК
Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт
Трагедія MH17: Саме Віталій Кропачов у 2014 році передав до Києва докази збиття малайзійського Трагедія MH17: Саме Віталій Кропачов у 2014 році передав до Києва докази збиття малайзійського "Боїнгу" російськими терористами
Що робити, якщо у Що робити, якщо у "Резерв+" ви у розшуку, та кому оновлювати дані: Пояснення Міноборони