USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Кабмін призначив нових заступників міністра оборони

Заступники відповідатимуть за різні напрямки в оборонному відомстві
міноборони будівля
Джерело: відкриті джерела

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про це повідомив представник ВРУ в уряді Тарас Мельничук. 

Це підтвердив і міністр оборони Рустем Умєров. 

Що відомо про нових заступників глави МОУ

Юрій Джигир став заступником міністра з питань фінансів.

Юрій Джигир
Джерело: відкриті джерела

Останні три роки консультує Світовий банк з питань фінансових частин реформ, пов’язаних з охороною здоров’я. У 2018–2020 роках працював заступником міністра фінансів України.

"У Юрія понад 20 років економічного досвіду в підтримці реформ, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, Східних Балканах, Центральній Азії", – заявив Умєров.

Наталія Калмикова стала заступником з питань соціального розвитку.

Наталія Калмикова
Джерело: відкриті джерела

З лютого 2022 року Наталія була виконавчою директоркою Українського ветеранського фонду, до цього – радницею командувача сухопутних військ ЗСУ та заступницею директора у фонді "Повернись живим".

Катерина Черногоренко стала заступником з питань цифрового розвитку.

Катерина Черногоренко
Джерело: відкриті джерела

"Катерина – керівниця проєкту "Армія дронів". З 2018 року є проєктним координатором електронних послуг єМалятко, електронний лікарняний та запровадження COVID-сертифікатів в "Дії", – додав міністр.

Нагадаємо, на початку вересня Верховна Рада України призначила Рустема Умєрова новим міністром оборони.

Читайте також:
ЗСУ перебувають між другою і третьою лініями оборони росіян, – Умєров ЗСУ перебувають між другою і третьою лініями оборони росіян, – Умєров
В Україні створюють нову модифікацію ракети комплексу В Україні створюють нову модифікацію ракети комплексу "Нептун": Що про неї відомо?
У грудні ЗСУ отримають в рази більше безпілотників, – Міноборони У грудні ЗСУ отримають в рази більше безпілотників, – Міноборони
У військовій частині на Житомирщині знайшли плати з десятками кілограмів золота і срібла У військовій частині на Житомирщині знайшли плати з десятками кілограмів золота і срібла