USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Ізраїль побудує стіну на кордоні з Йорданією

Раніше такий паркан був побудований на кордоні з Єгиптом
Ізраїль прапор
Джерело: відкриті джерела

Ізраїль планує побудувати нову стіну по всьому кордоні з Йорданією для того, щоб запобігти контрабанді зброї. Про це заявив прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньягу.

Він нагадав, що Ізраїль побудував паркан на кордоні з Єгиптом і тим самим зупинив потік понад мільйон мігрантів.

"Ми звели паркан на нашому південному кордоні і зупинили проникнення звідти до Ізраїлю. Тим самим ми зупинили більше мільйона інфільтрантів з Африки, які б зруйнували нашу країну", – написав він.

Тепер же, за словами Нетаньягу, прийшов час будувати такий паркан і на східному кордоні Ізраїлю.

"Тепер ми збудуємо паркан на нашому східному кордоні і забезпечимо, щоб звідти теж не було інфільтрації. Ми захистимо наші кордони – ми захистимо нашу країну!" – додав прем'єр.

Нагадаємо, в липні ЦАХАЛ оголосив про припинення "незвичайної" спроби контрабанди зброї в Йорданській долині в районі Ашдот Яаків. Тоді ізраїльські силовики заявляли, що вибухівка була призначена для терористів на Західному березі річки Йордан.

"ЦАХАЛ завдав щонайменше 10 авіаударів, сотні солдатів атакували центр "командування і управління" бойовиків, а також об'єкти з виробництва зброї та вибухових речовин. Оперативний командний центр ще служив передовим пунктом спостереження й розвідки, місцем, де озброєні терористи збиралися до і після терористичної діяльності", – заявляли тоді в ЦАХАЛ.

Читайте також:
Посольство України просить Ізраїль розв'язувати проблеми з в'їздом українців Посольство України просить Ізраїль розв'язувати проблеми з в'їздом українців
Історична угода. США дозволили Ізраїлю продати Німеччині систему ПРО Arrow 3 Історична угода. США дозволили Ізраїлю продати Німеччині систему ПРО Arrow 3
Українські біженці в Ізраїлі втратили безплатну меддопомогу через сварки міністерств, – ЗМІ Українські біженці в Ізраїлі втратили безплатну меддопомогу через сварки міністерств, – ЗМІ
США вперше дозволили Ізраїлю продати систему ППО США вперше дозволили Ізраїлю продати систему ППО "Праща Давида"