USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65
Втрати орків: 5 6 8 9 8 0 (+1220)
USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65

Генштаб проводить оптимізацію: Скорочує 60% персоналу і відправляє на фронт

У лютому – березні 2024 року у Генеральному штабі провели функціональне дослідження щодо оптимізації штату
ТЦК ЗСУ військові
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Генеральний штаб провів обстеження і ухвалив рішення щодо оптимізації. Штат скоротять на 60%, частину військових відправлять до бойових частин. Про це під час брифінгу розповів начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євгеній Острянський.

За його словами у лютому – березні 2024 року у Генеральному штабі провели функціональне дослідження щодо оптимізації штату деяких структурних підрозділів та органів військового управління.

Бригадний генерал уточнив, це включає розформування низки військових організаційних структур, формування нових, а також проведення оптимізації уже існуючих. Це своєю чергою дозволить усунути дублювання функцій, а також зменшити штат на 60%.

Острянський додав, що плануються доукомплектувати органи управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойові військові частини. Це дасть змогу для ротації підрозділів, які вже тривалий час перебувають у зоні бойових дій.

"Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ", – сказав бригадний генерал.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення колишнього головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного з військової служби.

Пізніше стало відомо, що Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду посла в Британії. За словами глави держави, генерал сам просив про такий напрямок для себе.

Згодом Зеленський таки призначив Валерія Залужного послом у Великій Британії. Відповідний указ опубліковано на сайті Офісу президента.

А 3 листопада минулого року глава України Володимир Зеленський звільнив Віктора Хоренка з посади командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України, натомість призначив Сергія Лупанчука.

Читайте також:
ЗСУ контратакують на Харківщині, але окупанти просунулися на Донеччині та Луганщині ЗСУ контратакують на Харківщині, але окупанти просунулися на Донеччині та Луганщині
Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState
У розкраданні 138 млн грн, виділених на потреби армії, підозрюють 30 службовців У розкраданні 138 млн грн, виділених на потреби армії, підозрюють 30 службовців
ЗСУ відійшли від позицій в Урожайному ЗСУ відійшли від позицій в Урожайному