USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Фонд держмайна вперше продає завод, конфіскований у російського олігарха

Ціна заводу "ПентоПак" становить 203,7 млн гривень
Шелков
Російський олігарх Михайло Шелков
Джерело: відкриті джерела

Фонд державного майна України оголосив аукціон з продажу конфіскованого у російського олігарха ПрАТ "ПентоПак". Про це інформує пресслужба ФДМУ.

"Фонд держмайна затвердив стартову ціну заводу "ПентоПак" у сумі 203,7 млн гривень. Лот для приватизації буде опубліковано в системі Prozorro.Продажі вже сьогодні. Аукціон заплановано на 31 травня", – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що цей актив було конфісковано у родини російсько-грецького олігарха Івана Саввіді, який має тісні зв'язки з керівництвом РФ та підтримує окупаційну владу на тимчасово захоплених територіях України.

"ПентоПак" забезпечує повний цикл виробництва упаковки для продуктів м'ясопереробної галузі, застосовуючи передові технології, зокрема високоякісний друк ультрафіолетовими, водними та спиртовими фарбами. Серед його клієнтів – знані українські бренди, такі як "Рудь", "Глобино", "М'ясна гільдія", а також замовники з більш як 30 країн світу.

Наразі підприємство є прибутковим бізнесом, продовжує сплачувати податки та забезпечувати роботою колектив зі 193 людей. Планує модернізацію виробництва та вихід на нові ринки пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробки риби та упаковки кормів для тварин.

"Йдеться не просто про виробничі потужності, а про налагоджений прибутковий бізнес у перспективному сегменті харчової індустрії. Новий власник отримує всі можливості для подальшого зростання та розвитку", – наголосив голова ФДМУ Віталій Коваль.

Як повідомлялося, аукціони з продажу санкційного майна Михайла Шелкова та Володимира Сальдо, оголошені на 17 квітня, не відбулися. Фонд держмайна оголосив на 25 травня повторні аукціони.

Цьогоріч у лютому вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін'юсту, підготовлений за матеріалами Державного бюро розслідувань, та стягнув в дохід держави 100% корпоративних акцій ПрАТ "ПентоПак" та дочірнього підприємства "Атлантіс-Пак Україна", фактичним кінцевим власником яких є російський олігарх Іван Саввіді.

Читайте також:
США можуть обмежити доступ до доларової системи для Raiffeisen Bank через роботу в Росії США можуть обмежити доступ до доларової системи для Raiffeisen Bank через роботу в Росії
В Литві оштрафували компанію за придбання товарів у підсанкційних російських підприємств В Литві оштрафували компанію за придбання товарів у підсанкційних російських підприємств
За два роки війни виробник Су-30 в обхід санкцій викупив з-за кордону власної продукції на 420 млн доларів За два роки війни виробник Су-30 в обхід санкцій викупив з-за кордону власної продукції на 420 млн доларів
ЄС планує запровадити санкції проти 11 російських кораблів, – ЗМІ ЄС планує запровадити санкції проти 11 російських кораблів, – ЗМІ