USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Фінляндія закриває пункти пропуску з Росією

Прикордонні переходи будуть закриті для будь-якого руху
Фінляндія

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Фінляндія до 18 лютого повністю закриє чотири пункти перетину кордону на своєму східному кордоні з Росією. Про це пише Helsingin Sanomat з посиланням на заяву прем'єр-міністра Фінляндії Петтері Орпо.

Зазначається, що на пресконференції у четвер, 16 листопада, Орпо заявив, що країна закриє кілька пунктів пропуску на східному кордоні.

Міністерка внутрішніх справ Марі Рантанен уточнила, що Фінляндія повністю закриє до лютого пункти перетину кордону в Ваалімаа, Нуйямаа, Іматра і Ніірала.

"Прикордонні переходи будуть закриті для будь-якого руху в ніч з п'ятниці на суботу. Вони залишаться закритими до 18 лютого", – йдеться у публікації.

Крім того, прийом заяв про надання притулку буде зосереджений на прикордонних пунктах пропуску "Салла" і "Вартіус". На інших пунктах перетину кордону, які залишаться відкритими, подати заяву про надання притулку буде неможливо.

Раніше повідомлялося, що Фінляндія заблокувала вже три угоди з продажу нерухомості покупцям із Росії. Таке рішення обумовлено міркуваннями безпеки.

Також у вересні уряд Фінляндії заборонив в’їзд легковим автомобілям із російськими номерами. Авто, які вже є на території країни, мають бути вивезені упродовж шести місяців.

Читайте також:
Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт
Атакували виробника HIMARS і аеропорти США: У РФ розпустили хакерську групу KillNet Атакували виробника HIMARS і аеропорти США: У РФ розпустили хакерську групу KillNet
Шмигаль розповів, чи продовжить Україна транзит російського газу до ЄС Шмигаль розповів, чи продовжить Україна транзит російського газу до ЄС
Спецпредставник Китаю зустрівся із заступником Лаврова у Москві: Говорили про війну в Україні Спецпредставник Китаю зустрівся із заступником Лаврова у Москві: Говорили про війну в Україні