USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Енергетики вже відновили 55% пошкоджених обʼєктів інфраструктури

Там, де це дозволяє ситуація, – помешкання, лікарні, школи та дитсадки вже забезпечені теплом у повному обсязі
Енергетика

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

В Україні вже відновили понад 55% зруйнованих та пошкоджених російським агресором обʼєктів енергетичної інфраструктури. Про це повідомив голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

"Попри обстріли, місцева влада, комунальники та енергетики вже відновили понад 55% зруйнованих чи пошкоджених ворогом обʼєктів інфраструктури, які дають нам змогу постачати українцям тепло", – розповів він.

За його словами, там, де це дозволяє ситуація, помешкання, лікарні, школи та дитсадки вже забезпечені теплом у повному обсязі.

До речі, енергосистема України зазнала 11 ракетних та 14 безпілотних атак ворога. Пошкодження обʼєктів генерації та магістральних мереж складні та масштабні. Їх відновлення все ще потребує значних ресурсів та часу. Через це в більшості областей країни виріс дефіцит електроенергії, а громадяни та підприємці почали масово скуповувати генератори.

Читайте також:
Україна планує використовувати будівельні відходи від руйнувань для відбудови Україна планує використовувати будівельні відходи від руйнувань для відбудови
Франція хоче побудувати 14 нових ядерних реакторів Франція хоче побудувати 14 нових ядерних реакторів
Колапсу в енергосистемі не буде, навіть якщо Росія скористається похолоданням для атак, – Колапсу в енергосистемі не буде, навіть якщо Росія скористається похолоданням для атак, – "Укренерго"
В Україні ринкова економіка діє абсолютно у всіх галузях, окрім електроенергії, – Плачков В Україні ринкова економіка діє абсолютно у всіх галузях, окрім електроенергії, – Плачков