USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 3 0 9 2 0 (+1170)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Для "нормалізації відносин" Грузія має випустити з в'язниці Міхеїла Саакашвілі, – Арахамія

Арахамія відреагував на вимоги Тбілісі щодо видачі країні чиновників часів президентства Міхеїла Саакашвілі
Арахамія

Давид Арахамія, голова фракції "Слуга нараду"

Джерело: відкриті джерела

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що для того щоб "нормалізація відносин" з Україною відбувалася легко, влада Грузії має випустити з в'язниці колишнього президента Міхеїла Саакашвілі, а також припинити допомагати Росії ухилятися від санкцій.

"Прокремлівська влада Грузії висуває якісь вимоги щодо видачі наших громадян для "нормалізації відносин", – зазначив Арахамія.

Він додав, що "якщо дійсно говорити про "нормалізацію", то для цього є план", який, за його словами, полягає у наступному:

  1. Випустити з в'язниці та повернути нашого громадянина Міхеїла Саакашвілі.
  2. Припинити пряме авіасполучення з РФ, чого вимагає сам грузинський народ.
  3. Припинити допомагати агресору ухилятися від санкцій.

"Тоді й нормалізація відносин відбуватиметься легко", – наголосив Арахамія.

Нагадаємо, уряд Грузії вимагає від Києва видати двох чиновників часів президентства Міхеїла Саакашвілі, які зараз перебувають на території України. Йдеться про радника генпрокурора України Зураба Адеїшвілі та заступника голови Служби контррозвідки України Георгія Лорткіпанідзе. Відповідну заяву було опубліковано на урядовому порталі країни.

Читайте також:
Україні слід переходити на Україні слід переходити на "зелену" економіку, на цьому наголошують міжнародні партнери, – експерт
З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах
Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС
ЄС готує обмеження для Грузії після ухвалення закону про ЄС готує обмеження для Грузії після ухвалення закону про "іноагентів"