USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 5 6 4 0 (+960)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

Держбюджет України отримав 1,15 млрд доларів від США

Це частина п’ятого додаткового фінансування в рамках проєкту PEACE in Ukraine
держборг США
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Державний бюджет України 11 жовтня отримав грант від Сполучених Штатів Америки у розмірі 1,15 млрд доларів через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Детальніше про кошти

Кошти є частиною п’ятого додаткового фінансування в рамках проєкту Світового банку "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні" (PEACE in Ukraine). 

Цей проєкт спрямований на часткову компенсацію соціальних та гуманітарних, видатків державного бюджету, що не пов’язані зі сферою безпеки і оборони. В рамках цього проєкту Україна вже отримала 10,9 млрд доларів прямої бюджетної підтримки від США у формі грантів. 

Куди конкретно підуть кошти

Кошти підуть на виплати за окремими програмами державної соціальної допомоги:

– ВПО,

– особам з інвалідністю,

– малозабезпеченим сім’ям,

– виплати житлово-комунальних субсидій,

– виплати співробітникам ДСНС,

– оплату праці працівників державних органів та педагогічних установ. 

Зазначимо, що від початку війни до держбюджету України вже надійшло 22,9 млрд доларів від Сполучених Штатів.

Нагадаємо, Україна 25 вересня отримала 100 млн доларів від Світового банку під гарантію Великої Британії. Ці кошти є частиною п’ятого додаткового фінансування проєкту "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні" PEACE in Ukraine. 

Загальний обсяг фінансової допомоги Великої Британії від лютого 2022 року сягає 1,6 млрд доларів.

Ми також писали, що Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги (МФД) розміром 1,5 мільярда євро від Європейського Союзу.

Читайте також:
Коли чекати на допомогу від США та які проблеми є у Байдена та Трампа перед виборами Коли чекати на допомогу від США та які проблеми є у Байдена та Трампа перед виборами
Україна та Нідерланди підписали угоду про гарантії безпеки Україна та Нідерланди підписали угоду про гарантії безпеки
Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, – Веніславський Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, – Веніславський
В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували