USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

Антимонопольний комітет дозволив французькому мільярдеру купити "Датагруп-Воля"

Телекомунікаційного гіганта України хоче придбати компанія французького мільярдера Ксав'є Ньєля
Датагруп-Воля
Джерело: відкриті джерела

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії DVL Telecom (входить в групу NJJ), власником якої є французький мільярдер Ксав'є Ньєля, купити контрольний пакет акцій "Датагруп-Воля" – одного з лідерів телекомунікаційної галузі України. Про це повідомляє АМКУ.

Комітет надав на п'ять років дозвіл на узгоджені дії між компаніями NJJ UPAM (Париж, Франція), Lorimer II Ventures Limited (Нікосія, Кіпр), DVL Telecom (Париж, Франція) і неназваному громадянину України.

Варто зазначити, що 96,13% у компанії "Датагруп-Воля" належать американській інвесткомпанії Horizon Capital, а 3,87% акцій перебувають у власності гендиректора компанії Михайла Шелемби.

Угоду з французькою компанією було затверджено з другої спроби. На початку року АМКУ повернув французькому інвестору пакет документів через невідповідність вимогам.

Нагадаємо, раніше ми писали, що NJJ Capital Ксав'є Ньєля зацікавилася купівлею українського мобільного оператора Lifecell, який належить турецькому Turkcell.

Відомо, що власник компанії NJJ Capital також є співвласником газети Le Monde, власником операторів зв'язку Monaco Telecom, Salt Mobile і Eir, а також французької девелоперської компанії Unibail-Rodamco-Westfield.

Читайте також:
Україна підписала угоду про безпеку з Португалією Україна підписала угоду про безпеку з Португалією
Україна, схоже, готується до дальніх ракетних ударів по Росії, – Defense Express Україна, схоже, готується до дальніх ракетних ударів по Росії, – Defense Express
Франція відправляє військових інструкторів в Україну, – Сирський Франція відправляє військових інструкторів в Україну, – Сирський
Железняк розповів, коли в Україні можуть підвищитись податки Железняк розповів, коли в Україні можуть підвищитись податки