USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

ЗСУ відійшли з мікрорайону Канал у Часовому Яру, – речник ОСУВ "Хортиця"

Позиції українських бійців розбиті, тож оборонцям довелося відступити, щоб зберегти особовий склад
Часів Яр
Джерело: відкриті джерела

ЗСУ відійшли з мікрорайону Канал у Часовому Яру. Сили оборони зайняли більш вигідні позиції, але ворог продовжує тиснути. Про це заявив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин в ефірі телемарафону.

"Мікрорайон Канал, в який ворог зайшов, утримувати було недоцільно. Адже це загрожувало життю і здоров'ю військовослужбовців. Позиції наших захисників було зруйновано. Було прийнято рішення командуванням відійти на більш захищені, більш заготовлені позиції", – розповів він.

Однак, за даними спікера, там ворог не припиняє своїх активних бойових дій.

"У нього є якісь певні дедлайни, які він не може виконати уже кілька місяців поспіль, – взяти місто Часів Яр. Намагання його є повісити своє триколорне ганчір'я", – зазначив Волошин.

Ситуація у Часовому Яру

За минулу добу на цьому напрямку в районі Часового Яру було зафіксовано 238 обстрілів з усіх видів озброєння. Попередня доба – майже 260, ще попередня – теж понад 270 обстрілів.

"Більша частина ворожих обстрілів приходиться саме якраз на південну частину міста Часів Яр. Проведено було на всьому напрямку 34 ворожих штурми. Два штурми цієї доби було проведено ворогом на Часів Яр. Ну і ворожа авіація на напрямку завдала 16 авіаударів, скинувши 22 КАБи. По Часовому Яру цієї доби був один удар некерованими авіаційними ракетами", – розповів Волошин.

Путінські найманці артилерійськими обстрілами, скидами дронів прикривають проведення своїх штурмових дій.

"І за ту добу було знищено 78 окупантів на напрямку, 140 отримали поранення, двох наші військові взяли в полон. Також там було знищено кілька одиниць ворожої техніки: 1 САУ, 1 МТЛБ, дві гаубиці та 7 складів з боєприпасами противника", – додав спікер.

Нещодавно українські захисники витіснили російських окупантів із мікрорайону Канал у Часовому Яру Донецької області. Цієї весни росіяни розпочали інтенсивний наступ на Часів Яр. Уже в травні аналітики DeepState повідомили, що війська РФ просунулися поблизу міста Часів Яр. А у квітні цьогоріч президент України Володимир Зеленський заявив, що до 9 травня російська армія планує захопити Часів Яр Донецької області.

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю