USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр

На Східному фронті розпочалися наступальні дії
Бахмут_7

Бахмут, травень 2023 року 

Джерело: 93-тя ОМБр Холодний Яр

Українські війська Оперативно стратегічного угруповання військ "Хортиця" 5 червня здійснюють наступальні дії на Східному фронті. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. 

За її словами, попри жорсткий опір та спроби противника утримати займані рубежі і позиції, наші частини у ході ведення боїв просунулися вперед на декількох напрямках:

– Оріхово-Василівка, Парасковіївка від 200–1600 метрів;

– Іванівське, Кліщіївка від 100–700 метрів.

Бойові дії тривають, зазначила Маляр.

Нагадаємо, заступник 3-ї ОШБр ЗСУ майор Родіон Кудряшов в ефірі UWN показав й розказав про ювелірну роботу українських захисників.

Він розповів щодо ситуації безпосередньо в Бахмуті та околицях.

"Зараз на околицях ситуація є стабільною. Ми маємо ініціативу в деяких випадках, в тому числі й 3-я ОМБр поліпшує становище у своїй смузі відповідальності й намагаються тиснути ворога", – зазначив Кудряшов.

"Щодо Бахмута. Там точаться бойові дії, ворог, незважаючи на медійні істерики, на певні проблеми, має велику перевагу в артилерійських снарядах й зараз намагається компенсувати свої проблеми... Проте ЗСУ чинять гідний опір", – підсумував майор ЗСУ.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов розповів, що втрати Росії у Бахмуті за понад пів року склали майже 23 тисячі вояків, в України тим часом втрати менші у 7,5 раза. 

 

Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу