USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову?

Кабмін призначив Калмикову на посаду заступника міністра 27 вересня
заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова
Джерело: відкриті джерела

Колишня заступниця міністра Ганна Маляр повідомила, що передала справи своїй наступниці Наталії Калмиковій. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Це фото з Наталією Калмиковою зроблено в дні звільнення Києва та області. Тоді ми всі були об'єднані заради цієї мети. Хочу підтримати Наталку з призначенням на посаду заступника міністра оборони", - написала вона.

"Знаю, що буде важко. Але ця робота дуже важлива для країни, тому що війна триває", - додала Маляр.

Що відомо про кар'єру Наталії Калмикової?

Наталя Калмикова закінчила Вінницький національний медичний університет та Вінницьку академію неперервної освіти за спеціальністю "Магістр публічного управління".

До призначення в Міноборони Калмикова обіймала посаду виконавчого директора Українського ветеранського фонду. Ще раніше вона була радницею з гендерних питань Командувача Сухопутних військ ЗСУ.

Відомо, що Калмикова у квітні 2014 року стала волонтеркою і допомагала українській армії. За період співпраці із сектором безпеки та оборони нагороджена низкою державних відзнак. Зокрема, нагрудним знаком "Знак пошани" (Міністерство оборони України), заохочувальними медалями "За особливі заслуги" Командувачів різних родів військ, медаллю "За сприяння Збройним Силам" (Міністерство оборони).

Як відомо, кабмін призначив Калмикову на посаду заступника міністра 27 вересня.

Читайте також:
Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру
Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну
Артем Ситник став заступником голови Агенції оборонних закупівель Артем Ситник став заступником голови Агенції оборонних закупівель
Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині