USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Єдиний вихід для Путіна – це фізичне знищення, – експерт

Російська еліта не видасть свого президента, а його знищення замаскують під самогубство
Путін

Російський диктатор Володимир Путін

Джерело: UWN

Президента РФ Володимира Путіна ніхто не буде арештовувати, оскільки після цього він не залишатиметься легітимним лідером. Тому, скоріше за все, він буде фізично знищений своїм же оточенням, розповів в ефірі UWN політтехнолог Тарас Загородній. 

При цьому нагадав, що вбивство глави держави, що маскувалось під самогубство чи хворобу – це стара традиція Росії, що тягнеться ще з часів імперії.

"Стосовно самогубства, воно буде настільки очевидним всім, що ніхто навіть розтину не буде робити. Цього, скоріш за все, не буде, тому що арешт заради чого? Щоб він залишався легітимним лідером навіть під арештом? Скоріш за все, це буде фізичне знищення. І Путін це чудово розуміє", – наголосив експерт.

Коли знищення Путіна стане можливим

Аналітик уточнив, що фізичне знищення стане можливим після того, як російські еліти зможуть між собою домовитися про переділ держави.

"Тут єдиний вихід – це фізичне знищення, це цілком реально і можливо, якщо буде таке міжелітне збалансування, яке призведе до того, що саме Путін буде знищений. В народ російський я не вірю, цього, скоріш за все, не буде, в принципі, самій російській владі не цікаво, щоб народ запам’ятав і створив собі прецедент, що в результаті їхніх протестів відбулася зміна влади. В Росії, я думаю, це вже неможливо", – додав Загородній.

Нагадаємо, раніше ми писали, що оточення Путіна після ордеру на його арешт почало терміново шукати нового господаря.

Читайте також:
Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями
Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених
Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт
У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова