USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85

Якщо США не продовжать допомогу Україні, то ЗСУ доведеться вибирати, за які території битися, – Пентагон

За песимістичного сценарію українська армія зможе стримувати агресію РФ, виходячи з наявних ресурсів
Пентагон
Джерело: Politico

У Пентагоні попередили, що без схвалення фінансування України з боку Конгресу українській армії доведеться обирати, за які території воювати, враховуючи наявні ресурси. Про це заявила заступник представника Пентагона Сабріна Сінгх під час брифінгу.

"Якщо ми не отримаємо необхідне фінансування від Сенату – ми не зможемо надати ці критично важливі пакети, і Україні доведеться зробити вибір і ухвалити рішення про те, які міста, які селища вони можуть утримувати з тим, що в них є, і які партнери можуть продовжувати постачати їх", – сказала вона.

На думку представниці Пентагона, вихід з Авдіївки – це стратегічний крок України, який був спрямований на збереження своєї артилерії та боєприпасів.

Новини за темою: Допомога Україні: Марк Войджер заявив про унікальний випадок в політичній історії США

Також вона повідомила, що є й інші міста, які зараз перебувають під загрозою.

"Я б вас направила до українців. Я впевнена, що вони не збираються розкривати вам свої бойові плани, але вони, безумовно, перебувають на передовій, борючись кожен божий день за кожен дюйм території. Але я не можу говорити про кожне конкретне місто", – наголосила Сінгх, відмовившись називати конкретні міста, які можуть опинитися під загрозою після виведення ЗСУ з Авдіївки.

Українська сторона неодноразово заявляла, що ЗСУ наразі відчувають складнощі в запасах озброєння, насамперед боєприпасів і ракет до систем ППО.

Варто зазначити, що така ситуація сталася практично відразу після того, як Україна перестала отримувати допомогу від американців.

Новини за темою: У Пентагоні заявили, що гроші на військову допомогу Україні закінчаться 30 грудня, – ЗМІ

Як відомо, Білий дім наполягає на продовженні військової та економічної допомоги Києву, проте в Палаті представників, яка складається з більшості республіканців, затягують схвалення фінансування України.

Ми писали, що після того як законопроєкт про допомогу Україні пройшов голосування в Сенаті, його мала розглянути Палата представників. Однак законодавці на чолі зі спікером Майком Джонсоном вирішили піти на перерву до 28 лютого, не розглянувши цю пропозицію.

Читайте також:
Болгарія може передати Україні Болгарія може передати Україні "надлишкові" боєприпаси
На Одещині голова селищної ради організував розкрадання 2,4 млн грн, призначених на ліквідацію російських обстрілів На Одещині голова селищної ради організував розкрадання 2,4 млн грн, призначених на ліквідацію російських обстрілів
В окупантів може з’явитись ще один тип дрона-камікадзе В окупантів може з’явитись ще один тип дрона-камікадзе
Волонтер Владіміров під час війни збагатився кількома автомобілями преміум-класу та їздить на відпочинок за кордон, – розслідування Волонтер Владіміров під час війни збагатився кількома автомобілями преміум-класу та їздить на відпочинок за кордон, – розслідування