USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

WhatsApp дозволив надсилати відеоповідомлення

СМС можуть тривати до 60 секунд кожне і захищені наскрізним шифруванням мережі
WhatsApp
WhatsApp
Джерело: gsmarena

WhatsApp нарешті підтримує надсилання та отримання відеоповідомлень. Вони можуть тривати до 60 секунд кожне і захищені наскрізним шифруванням мережі, поінформували на сайті gsmarena.com.

Так, надсилання відеоповідомлень схоже на те, як працює надсилання голосових повідомлень. Це зробили для того, щоб не було додаткового навчання.

"Піктограму, яка раніше призначалася для голосових повідомлень, тепер можна торкнутися, щоб перейти в режим відеоповідомлення. Потім ви просто тримаєте його та записуєте так само як і голосові повідомлення, а коли відпускаєте, воно надсилається. Також можете провести пальцем угору, щоб заблокувати та записати відео, не утримуючи кнопку натиснутою – знову ж таки, як і з голосовими повідомленнями", – йдеться у повідомленні.

До речі, відео автоматично відтворюється з вимкненим звуком, коли його відкривають у чаті, а торкання відео під час його відтворення запускає (а потім перемикає) звук.

Новини за темою: ЄС оштрафував компанію Meta за недотримання правил конфіденційності на рекордні 1,3 млрд доларів

Відеоповідомлення зараз розгортаються і будуть доступні для всіх користувачів WhatsApp "найближчими тижнями".

Раніше

Сервіс обміну повідомленнями WhatsApp, що належить компанії Meta, додав можливість редагування надісланих повідомлень. Про це йдеться на сайті месенджера.

"Тепер ви зможете легко виправити друкарську помилку або додати додаткові відомості вже після доставки повідомлення", – розповіли в WhatsApp.

Для використання функції необхідно натиснути на повідомлення та утримувати, після чого вибрати пункт "Змінити" у меню. Переписати повідомлення можна протягом 15 хвилин після надсилання.

Читайте також:
TikTok отримав штраф у 345 млн євро через порушення правил про конфіденційність дітей TikTok отримав штраф у 345 млн євро через порушення правил про конфіденційність дітей
США передали Україні 3D принтери для друку запчастин до техніки на полі бою США передали Україні 3D принтери для друку запчастин до техніки на полі бою
Китайський виробник електромобілів NIO готується до запуску свого першого смартфона: Що відомо Китайський виробник електромобілів NIO готується до запуску свого першого смартфона: Що відомо
У Китаї чиновникам заборонили використовувати iPhone У Китаї чиновникам заборонили використовувати iPhone