USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Вихід ЗСУ з Авдіївки. В ISW оцінили можливості росіян рухатися далі, західніше міста

Аналітики ISW зазначають, що росіяни, ймовірно, зазнають значних втрат, якщо вони вирішать атакувати нові українські позиції
Авдіївка
Авдіївка
Джерело: Володимир Зеленський

Російським військам, швидше за все, буде важко просунутися на захід від Авдіївки Донецької області ближче до підготовлених позицій, на які відходять українські війська. Про це йдеться у новому звіті ISW.

Аналітики ISW зазначають, що росіяни, ймовірно, зазнають значних втрат, якщо вони вирішать атакувати нові українські позиції у лоб у відкритому полі через велике скупчення українських військових на нових позиціях.

Російські сили, ймовірно, прагнуть утруднити або запобігти виведенню українських військ у надії завдати оперативних втрат ЗСУ в цьому районі, оскільки захоплення Авдіївки саме по собі не принесе жодних оперативних переваг чи можливостей для оперативно значимих наступів.

При цьому експерти ISW вважають, що українським силам можливо доведеться провести контратаки для організованого виведення військ з Авдіївки, щоб таким чином стабілізувати лінію фронту.

Новини за темою: Зробили все і навіть більше: ЗСУ після тривалих надважких боїв вийшли з Авдіївки, частина українських військовослужбовців потрапила в полон

ЗСУ вийшли з Авдіївки

Сьогодні вночі, 17 лютого, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що українські війська вийшли з Авдіївки Донецької області, щоб уникнути оточення та з метою збереження життя та здоров'я військовослужбовців.

За його словами, українські воїни гідно виконали свій військовий обов'язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, завдали ворогові значних втрат у живій силі та техніці.

У свою чергу, командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський зазначив, що оточення не допущено, а особовий склад виведений для оборони на заздалегідь визначених рубежах.

Нагадаємо, упродовж останніх тижнів Авдіївку масовано накривали авіаційними бомбами та фосфорними снарядами. У місті – по 60 авіаційних бомб удень і вночі, ворожі обстріли з артилерії та РСЗВ. Безперервні штурми на броньованій техніці та навали піхоти противника. 

Читайте також:
Росія має 95 ядерних боєзарядів під Росія має 95 ядерних боєзарядів під "Іскандер": Дослідники дізналися про тактичну ядерну зброю РФ
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК