USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65
Втрати орків: 5 6 8 9 8 0 (+1220)
USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65

Встигнути за 40 днів: Міноборони запроваджує нову систему навчання для мобілізованих медиків

Нині очні курси пройшли 118 мобілізованих медиків
військові медики
Військові медики
Джерело: АрміяInform

Міністерство оборони України запроваджує нову систему навчання для мобілізованих медиків. Новий формат перепідготовки медиків, які служать в Збройних силах України, передбачає можливість навчання за змішаною формою: теоретична частина онлайн (22 дні) і 18 днів практичної частини офлайн в академії, повідомили в пресслужбі відомства.

"Після завершення освітнього процесу мобілізовані медичні працівники не лише отримають офіцерське звання, а й можливість повернутися у підрозділ, щоб працювати на більш відповідній для себе посаді", – розповіла заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

За словами посадовиці, нова і більш гнучка форма навчання запроваджена за розпорядженням командувача медичних сил ЗСУ для медпрацівників, які не закінчували військову кафедру і не мають офіцерського звання, але служать в армії на різних непрофільних позиціях.

Нині очні курси пройшли 118 мобілізованих медиків.

"Наступний курс стартує 8 квітня у Військово-медичній академії Збройних сил України. Заявки для запису на курси для мобілізованих медиків приймають на електронну адресу [email protected]. Водночас цивільні лікарі, які придатні до військової служби, але не мають військової освіти, можуть звернутися на військові кафедри медичних вищих навчальних закладів", – додали в Міноборони.

Далі за чотири місяці навчання вони можуть здобути офіцерське звання для подальшого проходження служби в ЗСУ на профільних для себе посадах.

Новини за темою: Міноборони запроваджує новий алгоритм рекрутингу до ЗСУ

У Міноборони зараз є понад 8,5 тисяч активних вакансій

Зараз українцям пропонують 8 тис. 520 вакансій, які надійшли від 1 тис. 245 військових частин. Про це сказали в пресслужбі Міністерства оборони України в коментарі DOU.

На вакансії вже є 105 тис. 891 відгук, тобто на одну позицію претендують 12 кандидатів.

"На початку 2024 року таких вакансій було орієнтовно 3 тис. 200, а відгуків – понад 46 тисяч", – йдеться у повідомленні.

Читайте також:
В Україні новий навчальний рік розпочнеться другого вересня В Україні новий навчальний рік розпочнеться другого вересня
Нова шкільна програма Нова шкільна програма "Захисту України": Учні тепер вивчатимуть OSINT та керування дронами
Експосадовець Міноборони привласнив майже мільйон гривень з будівництва військового об'єкта Експосадовець Міноборони привласнив майже мільйон гривень з будівництва військового об'єкта
ЗСУ контратакують на Харківщині, але окупанти просунулися на Донеччині та Луганщині ЗСУ контратакують на Харківщині, але окупанти просунулися на Донеччині та Луганщині