USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Верховна Рада збільшила чисельність ДПСУ на 15 тисяч військовослужбовців

Документ підтримали 327 парламентарів
ДПСУ
Джерело: відкриті джерела

Парламент збільшив чисельність Державної прикордонної служби України на 15 тисяч військовослужбовців. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

"Таким чином, загальна чисельність Державної прикордонної служби України протягом року з дня припинення або скасування воєнного стану на території України становитиме до 75 000 осіб, у тому числі до 67 000 військовослужбовців", – написав Железняк у себе в Телеграм-каналі.

Законопроєкт №11091 підтримали 327 нардепів.

Як зазначено у пояснювальній записці до законопроєкту, збільшення кількості прикордонників потрібне для:

  • формування прикордонних загонів за новою організаційно-штатною структурою (бригадного типу);
  • запровадження нової моделі охорони державного кордону на деокупованих ділянках державного кордону та при звільненні тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей;
  • забезпечення готовності до відновлення кордону після повного звільнення всіх тимчасово окупованих територій України, у тому числі Автономної Республіки Крим (з розгортанням нових підрозділів).

Додамо

Українські прикордонники серед перших стали на шляху російських окупантів, які вторглися  в Україну та вказали напрям російському воєнному кораблю, а з ним і всім загарбникам. На світанку 24 лютого 2022 року військовослужбовці Держприкордонслужби, які були на охороні кордону, не побоялись першими дати бій оскаженілому ворогу і разом зі складовими Сил оборони України продовжили виконувати бойові завдання із захисту країни від російських окупантів.  

За два роки підрозділи ДПСУ взяли участь у понад 1200 бойових зіткненнях та найскладніших операціях. Звільняли острів Зміїний, обороняли Маріуполь, брали участь у деокупації Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, правобережжя Херсонщини, обороняли Бахмут, Андріївку, Кліщіївку, Мар’їнку.

Також раніше ми повідомляли, що Кабмін пропонує збільшити чисельність ДПСУ на 15 тисяч, а саме – до 75 тис. людей.

Читайте також:
Нардепи декриміналізували крадіжки вартістю до 3028 гривень Нардепи декриміналізували крадіжки вартістю до 3028 гривень
В Україні можуть значно зрости податки В Україні можуть значно зрости податки
Рада має намір звільнити підозрюваних у корупції чиновників від покарання в обмін на штраф Рада має намір звільнити підозрюваних у корупції чиновників від покарання в обмін на штраф
Рада має намір призупинити виплати по зовнішньому боргу до завершення реструктуризації Рада має намір призупинити виплати по зовнішньому боргу до завершення реструктуризації