USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Велика Британія і союзники прагнуть озброїти Україну новими ройовими безпілотниками зі штучним інтелектом, – Bloomberg

Такі технології можуть допомогти Україні придушити певні російські позиції
Дрон
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Велика Британія разом із союзниками працює над тим, щоб надати Україні тисячі нових безпілотників зі штучним інтелектом, які могли б одночасно атакувати російські цілі. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

За словами одного зі співрозмовників видання, безпілотники зі штучним інтелектом будуть розгорнуті у великі флотилії, які зв'язуватимуться між собою для націлювання на ворожі позиції без необхідності керувати кожним з них людиною-оператором.

На думку тих, хто розробляє цю технологію, вона може дозволити Україні придушити певні російські позиції за допомогою безпілотних апаратів. 

"За їхніми словами, безпілотники можуть бути відправлені в Україну протягом декількох місяців, але вони попередили, що ці терміни можуть бути порушені", – йдеться у матеріалі.

Новини за темою: Україна наздогнала РФ за кількістю далекобійних дронів і планує розширити ринок РЕБ, – Федоров

Нагадаємо, раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг оголосив, що країни Північноатлантичного альянсу готові поставити Україні мільйон дронів. Своєю чергою міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін закликав НАТО закупити обіцяний мільйон дронів у українських виробників

Читайте також:
Націоналізація Націоналізація "покинутого" житла на ТОТ України: РФ хоче вкрасти понад 13 тисяч домівок
Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку "Резерв+"
"Резерв+" помилково показав, що ви у розшуку: Що робити
Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США