USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Окупанти сформували добровольчий корпус, куди увійшли колишні вагнерівці

Представники корпусу вже діють у районі Авдіївки
ПВК Вагнера
Джерело: відкриті джерела

Росія формує добровольчий корпус у складі 18 тисяч осіб, куди увійшли колишні вагнерівці. Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький, передає "Інтерфакс-Україна".

"У РФ зараз формують добровольчий корпус із 18 тисяч осіб. Це, зокрема, всі колишні вагнерівці, керує цим міністерство оборони. Вони зараз діють і в районі Авдіївки. Ось і бригада "Ветерани" – це і є добровольчий корпус, який застосовує Росія. Так, їх активно використовують через те, що мають бойовий досвід. Тобто на полі бою їх зараз можна побачити", – сказав Скібіцький.

Зазначається, що представники корпусу вже діють у районі Авдіївки.

Представник розвідки пояснив, що підхід добровольчого корпусу такий самий, який застосовував "Вагнер" у Бахмуті – це постійні штурмові дії та досягнення результату за будь-яку ціну.

"Що стосується зарплати, то вона там майже така сама, як і в збройних силах Росії. Але у "Вагнера" зарплата була вищою, і "Вагнер" дуже цінував своїх інструкторів і командирів", – додав він.

Нагадаємо

У листопаді міноборони РФ розпочало публічний набір до російського "Африканського корпусу", щоб замінити ПВК "Вагнер" в Африці. Це відбувалось на тлі ймовірних невдалих спроб оборонного відомства безпосередньо залучати колишніх вагнерівців.

Аналітики ISW зазначили, що публічне оголошення набору до російського "Африканського корпусу" свідчить про провал спроби міністерства оборони Росії прямо вербувати колишніх бійців ПВК "Вагнер" для операцій в Африці. Проте, за їх даними, ця операція виявилась невдалою.

Читайте також:
Росія має 95 ядерних боєзарядів під Росія має 95 ядерних боєзарядів під "Іскандер": Дослідники дізналися про тактичну ядерну зброю РФ
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК