USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

В Україні створили робочу групу з будівництва укріплень

Вже вдалося знайти фінансування на будівництво фортифікаційних споруд на найбільш "гарячих" напрямках
Фортифікаційні споруди
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Міністерство цифрової трансформації спільно з Міноборони створили робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд. Вона працюватиме 24/7 як "оперативний штаб" і координуватиме зусилля всіх органів влади та військових у питаннях будівництва укріплень. Про це поінформував міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Федоров очолюватиме групу разом із міністром оборони Рустемом Умєровим.

"У планах – упровадити реформу, щоб визначити зони відповідальності: на першій лінії оборони будівництво фортифікаційних споруд здійснюють військові підрозділи, на другій-третій – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України через залучення приватних підрядних організацій", – йдеться у повідомленні.

За словами глави Мінцифри, вже вдалося знайти фінансування на будівництво фортифікаційних споруд на найбільш "гарячих" напрямках серед українського бізнесу.

Також Федоров наголосив, що фортифікації допоможуть посилити обороноздатність країни та ефективніше протидіяти ворогу.

Раніше ми писали, що "Укренерго" отримає від Німеччини грант у 76 мільйонів євро для укріплення захисту своїх об’єктів.

Читайте також:
Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме
В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках "чеської ініціативи"
Сьогодні стартує Саміт миру у Швейцарії: Хто приїде, чого від нього чекати та інші деталі Сьогодні стартує Саміт миру у Швейцарії: Хто приїде, чого від нього чекати та інші деталі
ISW про ISW про "мирну ініціативу" Путіна: Диктатор намагається схилити Захід до поступок