USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

В Україні схвалили план із розмінування с/г земель для проведення посівної

Усього потрібно обстежити 470 тис. гектарів у дев'яти областях
Розмінування Україна
Джерело: відкриті джерела

В Україні схвалили план заходів із розмінування сільськогосподарських земель для проведення посівної. Про це, як пише Урядовий портал, повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

На засіданні Національного органу з питань протимінної діяльності доведено спрощений порядок отримання дозволу на виконання вибухових робіт під час розмінування та використання вибухових матеріалів операторами протимінної діяльності на період дії воєнного стану.

Крім того, опрацьовано процедури щодо визнання іноземних документів із кваліфікації фахівців з розмінування та їх відповідність національним вимогам.

"Українська земля в районах, що найбільше постраждали від бойових дій, родитиме та годуватиме людей по усьому світу. Робимо безпечними поля та інші землі для роботи аграріїв", – сказав Резніков.

Першочергово заходи з обстеження та розмінування здійснюватимуться в регіонах, де проблема забруднення територій є найбільш актуальною, а очищення сільгоспугідь – найбільш економічно обґрунтованим.

За попередніми оцінками, в дев’яти областях України (Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Черкаська) потребують обстеження та за необхідності розмінування близько 470 тисяч гектарів земель сільгосппризначення.

Раніше

The New York Times писав, що російські війська націлені на поля України та сільгоспобладнання, щоб заморити українців голодом та зруйнувати одну з найважливіших рушійних сил економіки країни.

Читайте також:
В Україні вироблятимуть власні далекобійні ракети з дальністю ураження до тисячі кілометрів, – Резніков В Україні вироблятимуть власні далекобійні ракети з дальністю ураження до тисячі кілометрів, – Резніков
В Україні знизили вік призову на строкову військову службу з 27 до 25 років В Україні знизили вік призову на строкову військову службу з 27 до 25 років
Вагнерівці виводять свої підрозділи з Бахмута, натомість у місто заходить регулярна армія, – Маляр Вагнерівці виводять свої підрозділи з Бахмута, натомість у місто заходить регулярна армія, – Маляр
Резніков закликав Австралію надати бронеавтомобілі Hawkie Резніков закликав Австралію надати бронеавтомобілі Hawkie