USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

В Україні поновилось політичне життя, з'явились нові групи в українській політиці, – експерт

На заміну фінансово-промислових груп прийшли активісти і волонтери
Волонтери політика
Джерело: відкриті джерела

В Україні, починаючи з початку цього року, відновилось політичне життя. І на заміну старим політичним групам прийшли нові, що складаються з активістів і волонтерів. Про це в ефірі UWN розповів політичний експерт В’ячеслав Потапенко.

Він зазначив, що попри війну і відсутність виборів у майбутньому, в політиці спостерігається пожвавлення і формування груп з певними інтересами поза Верховною Радою.

"В Україні відновилося політичне життя спочатку 23-го року, тому що воєнний стан є, війна триває, виборів немає, але все одно є життя, якісь люди, які займаються державним менеджментом, вони відповідають або не відповідають тим завданням новим, які стоять перед державою. Відповідно, є певні політичні групи, вони не обов’язково мають бути оформлені в парламенті, але вони існують, існують групи інтересів і тих чиновників, які не відповідають новим вимогам, їх можна посунути і лобіювати якихось інших людей, які можуть краще справлятися, з одного боку", - розповів експерт.

Він додав, що нові політичні групи формуються з активістів і волонтерів.

"З іншого боку, вони будуть представляти інтереси інших фінансово-промислових суспільних груп, якщо ми подивимось зміни в Міноборони, ми побачимо, що туди зайшли активісти і волонтери. Тобто вони не представляють фінансово-промислової групи, вони представляють нову політичну силу, напрямок в українській політиці, як активісти і волонтери, от вони зайняли ці посади зараз, будуть відбуватися відповідні зміни", - зазначив Потапенко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував наступного тижня в уряді низку звільнень та призначень

Читайте також:
Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих
Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають "дорогою смерті"
Росія завдала збитків інфраструктурі України майже на 144 млрд доларів, – KSE Росія завдала збитків інфраструктурі України майже на 144 млрд доларів, – KSE
Військові зможуть безкоштовно зберігати свої репродуктивні клітини у кріобанках: Рада підтримала законопроєкт в першому читанні Військові зможуть безкоштовно зберігати свої репродуктивні клітини у кріобанках: Рада підтримала законопроєкт в першому читанні