USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

В ООН визнали, що окупанти катували українців до смерті

Комісія Організації Об'єднаних Націй побувала на деокупованих територіях
ООН

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Росіяни застосовували настільки жорстокі тортури до українців на окупованих територіях, що деякі жертви були закатовані до смерті. Про це заявив голова Незалежної міжнародної комісії Організації Об'єднаних Націй з розслідування порушень в Україні Ерік Месе, повідомляє Reuters.

Деталі

Ці факти містяться у доповіді Месе, яку він представив Раді ООН з прав людини у Женеві. У документі йдеться, що команда Незалежної міжнародної комісії Організації Об'єднаних Націй з розслідування порушень в Україні зібрала додаткові докази того, що російські військові систематично та широко застосовували тортури до українців на окупованих територіях.

"У деяких випадках тортури застосовувалися з такою жорстокістю, що це призводило до смерті жертви", – заявив Месе.

Де побувала комісія ООН

Члени Незалежної міжнародної комісії Організації Об'єднаних Націй з розслідування порушень в Україні побували на деокупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

Тож вони встановили, що тортури окупанти застосовували в так званих "центрах тримання під вартою". Ці центри як раз перебували у юрисдикції окупаційної російської влади.

Нагадаємо, станом на початок вересня правоохоронці виявили на деокупованих територіях України 80 місць несвободи й катівень, де незаконно утримували та катували цивільне населення.

Читайте також:
Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру
Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну
Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині
В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС