USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

В Одесі судитимуть жінку, яка справила потребу і вчинила наругу над державним прапором

Їй загрожує до трьох років ув'язнення
Нацполіція
В Одесі жінка справила природні потреби на газонній частині, де встановлені українські прапорці
Джерело: Нацполіція

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо 28-річної жительки Одеси, яка справила потребу на виставлені на площі міста українські прапорці в пам’ять про загиблих військових. Про це повідомили у поліції Одеської області.

Інцидент стався 24 травня. Жінка справила природну потребу на газоні, де були виставлені прапорці, а після цього використала їх як гігієнічний засіб.

Правоохоронці повідомили жінці про підозру за двома статтями ККУ:

  • ч. 1 статті 338 – публічна наруга над державним прапором України;
  • ч. 1 статті 296 – хуліганство.

Сама жінка визнала свою провину. Їй загрожує до трьох років ув’язнення.

Знущання з прапора України в Литві

Минулого року у столиці Литви Вільнюсі четверо осіб, троє з яких перебували в нетверезому стані, осквернили прапор України, поклавши його у сміттєвий бак і плюнувши на нього.

Наруга над воїнами

Крім того, в Україні упродовж 2022–2023 років правоохоронці відкрили 89 кримінальних проваджень за фактами наруги над могилами військовослужбовців.

Проте жодного такого злочину не розслідували в Донецькій, Івано-Франківській, Львівській та Херсонській областях.

Читайте також:
"Докази", які зібрані правоохоронцями у справі бізнесмена Кропачова, варто просто виокремити з цієї справи та спалити, – адвокат
На наступне судове засідання буде зовсім інша розмова і буде документальне спростування На наступне судове засідання буде зовсім інша розмова і буде документальне спростування "звинувачень", – адвокат про справу бізнесмена Кропачова
Справа Кропачова: Адвокати оскаржуватимуть в судовому порядку арешт, накладений на підприємства бізнесмена Справа Кропачова: Адвокати оскаржуватимуть в судовому порядку арешт, накладений на підприємства бізнесмена
Сьогодні у Страсбурзі в ЄСПЛ відбудеться слухання по справі Сьогодні у Страсбурзі в ЄСПЛ відбудеться слухання по справі "Україна та Нідерланди проти Росії"