USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

В обхід санкцій: Фінські компанії запідозрили у постачанні до Росії майже 3500 БПЛА

Цю справу передадуть до суду вже цього місяця
дрон безпілотник

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Дві компанії з Фінляндії підозрюють у постачанні  до Росії продукції, яка може потрапляти під санкції Євросоюзу. Про це повідомляє фінська митниця.

За даними відомства, компанії могли експортувати до РФ товарів на суму понад три мільйони євро. Зокрема, йдеться про 3500 дронів.

Фінські митники зазначають, що, згідно з митними деклараціями, вантажі прямували в іншу країну, але є підозри, що вони потрапили в Росію.

Також у відомстві підозрюють, що за компаніями стоїть одна людина. Наразі ж у цій справі є шість підозрюваних.

Як додають у відомстві, справу, яка розслідується за фактом порушення митних правил при обтяжуючих обставинах та експорту військового обладнання, передадуть до суду вже цього місяця.

Раніше ми повідомляли, що фінська компанія експортувала до РФ запчастини до вантажівок на мільйони євро. Зазначалося, що багато експортованих деталей відповідають списку санкційних товарів.

Читайте також:
Виробництво боєприпасів у РФ протягом року, імовірно, досягне піку через обмеженість виробничих потужностей, - британська розвідка Виробництво боєприпасів у РФ протягом року, імовірно, досягне піку через обмеженість виробничих потужностей, - британська розвідка
В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували
Росія перевозить свою агропродукцію через Білорусь до Польщі, – розслідування Росія перевозить свою агропродукцію через Білорусь до Польщі, – розслідування
В полтавських школах дітей навчатимуть керувати дронами В полтавських школах дітей навчатимуть керувати дронами