USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

В Індії заарештували чотирьох людей, які заманювали чоловіків воювати на боці Росії в Україні

Ділки обіцяли чоловікам прибуткову роботу в Росії або навчання в університетах
Арешт
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

В Індії правоохоронці заарештували чотирьох людей, які заманювали місцевих чоловіків в Росію для подальшої участі у війні проти України. Фігуранти пов'язані з мережею торговців людьми і обіцяли своїм жертвам прибуткову роботу в Росії або навчання в університетах. Про це повідомляє Reuters.

Серед зловмисників були перекладач, особа, яка допомагала оформлювати візи та бронювати авіаквитки, а також "головні вербувальники" з південних штатів Керала і Таміл Наду.

За словами правоохоронців, триває розслідування щодо інших обвинувачених, які є частиною міжнародної мережі з торгівлі людьми.

У виданні зазначають, що сім'ї двох громадян Індії, які вже загинули на боці РФ, заявили, що їхні чоловіки хотіли працювати в армії Росії на посаді "помічників". 

"Міністерство закордонних справ Індії заявило, що кожен випадок був "рішуче розглянутий" з Росією. Москва не відповіла на неодноразові запити Reuters про коментарі", – наголошують у публікації.

Інші країни Південної Азії також застерегли своїх громадян від подібних мереж торгівлі людьми після того, як з’явилися численні випадки, коли людей подібним чином обманювали для участі в російській армії.

Новини за темою: Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних

Раніше ми повідомляли, що в Індії викрили мережу торгівлі людьми, яка заманювала чоловіків на війну проти України. Торговці людьми діяли в кількох індійських штатах і підшукували людей через соцмережі та місцевих агентів.

Читайте також:
Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії розпочався другий день Саміту миру. Відео, фото Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії розпочався другий день Саміту миру. Відео, фото
У бригаді У бригаді "Азов" офіційно підтвердили значне просування в Серебрянському лісництві
Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW
За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ