USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

В Індії викрили мережу торгівлі людьми, яка заманювала чоловіків на війну проти України

Торговці людьми діяли в кількох індійських штатах і підшукували людей через соцмережі та місцевих агентів
російські військові
Джерело: відкриті джерела

Індійські правоохоронці заявили, що ліквідували "велику мережу торгівлі людьми", яка заманювала молодих чоловіків до Росії, обіцяючи роботу, щоб потім змусити їх воювати проти України. Про це інформує Reuters.

"Центральне бюро розслідувань (CBI) повідомило в четвер пізно ввечері, що за цією схемою до Росії було відправлено близько 35 осіб, що майже вдвічі перевищує цифру в 20 осіб, про яку раніше повідомляло Міністерство закордонних справ Індії", – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що торговці людьми, які діяли в кількох індійських штатах, підшукували людей через соціальні мережі та місцевих агентів. 

"Громадяни Індії, які стали жертвами торгівлі людьми, були навчені бойовим діям і розгорнуті на передових базах в зоні російсько-української війни, всупереч їхньому бажанню", – заявили у CBI.

Також там додали, що деякі з громадян були "тяжко поранені" в зоні бойових дій.

За даними Центрального бюро розслідувань, обшуки проводяться в кількох місцях, в тому числі в столиці Індії Нью-Делі та фінансовій столиці Мумбаї, і вже вилучено готівку на суму 50 мільйонів рупій (605 тис. доларів), а також деякі документи та електронні записи.

"Деякі підозрювані також були затримані для допиту в різних місцях", – йдеться у повідомленні.

Міністерство закордонних справ Індії заявило, що кожен випадок обману індійців для участі у війні "рішуче розглядається" в Москві.

Російське зовнішньополітичне відомство не відповіло Reuters на прохання прокоментувати це питання. 

Раніше ми повідомляли, що Росія обманом залучає громадян Індії до участі у війні проти України. Зазначалося, що усі ошукані переважно були малозабезпеченими.

Читайте також:
Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями
Боротьба з російською пропагандою: Центр протидії дезінформації співпрацюватиме з TikTok, вже виявлено небезпечні канали Боротьба з російською пропагандою: Центр протидії дезінформації співпрацюватиме з TikTok, вже виявлено небезпечні канали
Переспрямовувати кошти з телемарафону на ЗСУ недоцільно: Уряд відповів на петицію Переспрямовувати кошти з телемарафону на ЗСУ недоцільно: Уряд відповів на петицію
Макрон запропонує тимчасово зупинити війни у світі під час Олімпіади-2024 Макрон запропонує тимчасово зупинити війни у світі під час Олімпіади-2024