USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних

Затримані незаконно брали з кожної людини суму до 9 тисяч доларів і відправили їх до Росії за туристичними візами переважно через ОАЕ
Армія РФ
Росіяни вербують непальців для війни в Україні
Джерело: відкриті джерела

У Непалі поліція затримала 10 осіб, які стягували з безробітних молодих людей величезні суми грошей за туристичні візи, а потім відправляли їх для незаконного вербування до російської армії. Про це пише Reuters.

Керівник поліції округу Катманду Бхупендра Хатрі повідомив, що десять осіб перебувають під вартою в поліції після затримання протягом кількох останніх днів.

"Ми обговорюємо цю справу з урядовими юристами та направимо їх до суду", – сказав Хатрі агентству.

Він заявив, що затримані незаконно брали з кожної людини суму до 9 тисяч доларів і відправили їх до Росії за туристичними візами переважно через ОАЕ. Потім їх відправляли до російської армії.

"Це випадок контрабанди людей… організованої злочинності", – додав Хатрі.

Новини за темою: На Кубі арештували 17 найманців, які вербували людей на війну з Україною

Що цьому передувало

Нещодавно Непал попросив Москву не вербувати своїх громадян до російської армії і відправити всіх непальських солдатів назад у гімалайську країну після того, як шістьох її громадян, які служили в російській армії, було вбито.

Непал, розташований між Китаєм та Індією, попросив Росію, яка вторглася до України у лютому 2022 року, виплатити компенсацію сім'ям убитих непальських громадян. Непальські солдати, яких називають гуркхами, служать британській та індійській арміям після здобуття Індією незалежності в 1947 році відповідно до угоди між трьома країнами. З Росією такої угоди немає.

Мільйони непальців зайняті на цивільних роботах – в основному як робітники на промислових підприємствах та будівельних майданчиках – у Південній Кореї, Малайзії та на Близькому Сході. Також непальці працюють в аграрному секторі Великої Британії.

Раніше ми повідомляли, що палестинцям, які проживають у Лівані, платять 350 доларів на місяць за вступ до російської армії, щоб брати участь у війні проти України. Вербуванням займалися активісти, пов'язані з посольством Палестини в Лівані.

Читайте також:
Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування
Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом! Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом!
FATF оприлюднила розширену заяву про загрози з боку Росії: Підтримали членство, проте знову не внесли до чорного списку FATF оприлюднила розширену заяву про загрози з боку Росії: Підтримали членство, проте знову не внесли до чорного списку
Українські військові збили модернізований російський А-50У Українські військові збили модернізований російський А-50У