USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 9 5 3 0 (+950)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

Уряд виділив ще 5,6 млрд гривень на будівництво фортифікаційних споруд

Загалом цього року урядом вже виділено 20 млрд гривень на оборонні споруди
Фортифікаційні споруди
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

На сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів виділив ще 5,6 млрд гривень на зведення фортифікацій. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

З них 1,1 млрд гривень виділено для зведення фортифікацій в Донецькій області, понад 1 млрд гривень – для Запорізької області, 1,5 млрд гривень – для Сумщини та 300 і 400 млн гривень – для Миколаївщини та Херсонщини відповідно.

Сюди входить будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, фортифікаційне обладнання оборонних рубежів та улаштування системи невибухових загороджень.

Загалом цього року урядом вже виділено 20 млрд гривень на оборонні споруди. 

Нагадаємо

Ще в листопаді 2023 року президент Володимир Зеленський провів загальнодержавну нараду щодо зміцнення фортифікацій на основних напрямках, де потрібно посилити та прискорити будівництво споруд.

Згодом Кабінет міністрів затвердив новий підхід до будівництва фортифікацій. Згідно з ним, зокрема, оборонні споруди будуватимуть не коштом окремої бюджетної програми, а в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, дозволених законодавством.

А 19 січня уряд виділив рекордну суму на облаштування оборонних рубежів – 17,5 млрд гривень.

Зеленський за результатами засідання Ставки у березні 2024 року оголосив, що в Україні зведуть фортифікаційні споруди завдовжки дві тисячі кілометрів у три лінії.

Читайте також:
Німеччина запропонувала віддати Україні обладнання зі своїх закритих ТЕС, - Галущенко Німеччина запропонувала віддати Україні обладнання зі своїх закритих ТЕС, - Галущенко
Пентагон планує відправити в Україну додаткових радників для контролю логістики та озброєння, - Politico Пентагон планує відправити в Україну додаткових радників для контролю логістики та озброєння, - Politico
РФ може активізувати ракетні удари по Україні найближчими тижнями, - ISW РФ може активізувати ракетні удари по Україні найближчими тижнями, - ISW
Палата представників США проголосувала за законопроєкт про використання для України заморожених активів РФ Палата представників США проголосувала за законопроєкт про використання для України заморожених активів РФ