USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Україна втратила дві позиції в рейтингу найвпливовіших паспортів світу

Наразі український паспорт посідає 32-ге місце
паспорт
Джерело: відкриті джерела

Український паспорт опустився з 30-го на 32-ге місце в міжнародному рейтингу найвпливовіших паспортів світу. Про це йдеться у звіті компанії Henley & Partners.

Наразі український паспорт ділить 32-ге місце з Гренадою та Сент-Люсією. Власники українського паспорта можуть подорожувати без візи або з отриманням візи після прибуття до 148 країн.

Також зазначається, що Україна входить до топ-5 країн із найбільшим поліпшенням рейтингу за останні 10 років.

Перше місце в рейтингу найвпливовіших паспортів посіли одразу 6 країн: Франція, Німеччина, Італія, Японія, Сінгапур та Іспанія. Останнє місце в рейтингу посів Афганістан.

Джерело: Henley & Partners

Що відомо про рейтинг Henley & Partners?

Індекс паспортів компанії Henley & Partners являє собою міжнародний рейтинг країн за рівнем свободи пересування, яку вони надають своїм громадянам. Індекс аналізує візові правила понад 200 країн і територій та ранжує їх за кількістю країн безвізового в'їзду.

Позиція країни в рейтингу визначається кількістю країн світу, до яких її громадяни можуть в'їжджати без попереднього оформлення віз (без візи або з візою після прибуття). Індекс паспортів є першим в історії міжнародним рейтингом країн за свободою пересування громадян, що відображає міжнародні відносини і статус країн на світовій арені.

Нагадаємо, ми писали, що Україна опустилася в оновленому рейтингу найпотужніших армій світу. Українська армія посіла 18-те місце та має індекс потужності 0,2598, тоді як 0,0000 вважається ідеальним показником.

Читайте також:
З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах
Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС
Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили зокрема в Україні Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили зокрема в Україні
В Yasno про економію світла: Кожна сім'я може без труднощів зменшити споживання на 25% В Yasno про економію світла: Кожна сім'я може без труднощів зменшити споживання на 25%