USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Україна повернула тіла ще 51-го загиблого героя

Загалом за два роки роботи вдалося репатріювати тіла 1832 українських оборонців
ЗСУ
Джерело: відкриті джерела

Українській стороні вдалося повернути тіла 51-го загиблого військового. Про це поінформували в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

"Передача тіл відбулася завдяки спільній роботі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Управління цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗСУ та Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин МВС", – йдеться у повідомленні.

Там зазначили, що загалом за два роки роботи вдалося репатріювати тіла 1832 українських оборонців.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Україна повернула тіла ще 62 загиблих оборонців.

Також повідомлялося, що зниклими безвісти за особливих обставин можуть вважатися близько 25 тисяч українців. Йдеться насамперед про тих, хто є цивільними заручниками у російському полоні.

Крім того, днями стало відомо, що тепер розшуком зниклих безвісти займатиметься МВС. Раніше це входило до обов'язків Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Міністерство внутрішніх справ стане головним органом, який реалізує державну політику у сфері дотримання норм Міжнародного гуманітарного права на всій території України в питанні розшуку зниклих безвісти.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни