USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 4 7 0 (+560)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Україна підписала з компанією Baykar три нові угоди, – Камишін

Підписання відбулось в рамках міжнародної виставки авіаційної техніки Teknofest-2023
Угода з Baykar 30.04.2023
Джерело: Телеграм/Камишін

Україна уклала з турецькою компанією Baykar, яка виробляє безпілотники Bayraktar, нові угоди. Про це у Telegram повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Деталі

Всього підписано три угоди. Вони укладені у Туреччині під час міжнародної виставки авіаційної техніки "Teknofest 2023". Українська делегація, за словами міністра, приїхала туди у пошуках шляхів посилення українського ОПК.

Деталі трьох угод міністр не повідомив.

"Деталі не розкажу та запевняю, ці контракти дають нашій країні експортний виторг і зброю нового покоління", – додав чиновник.

Завод для виробництва Bayraktar в Україні

Нагадаємо, ще у серпні минулого року уряд Туреччини затвердив двосторонню угоду щодо будівництва заводу "Байрактарів" в Україні та направив її до парламенту на ратифікацію. Про це розповідав посол України в Турецькій Республіці Василь Боднар.

Він заявляв, що власник компанії вже придбав земельну ділянку в Україні, розробив проєкт самого заводу та готовий реалізувати його до кінця.

"І воно (зобов'язання розпочати будівництво заводу в Україні, - ред.) не лише політичне, а й практичне, оскільки на значній частині моделей, які будуть вироблятися на цьому заводі, стоятимуть комплектуючі українського виробництва", – зазначав Боднар.

До речі, у Туреччині поставили на озброєння перший у світі корабель для використання ударних безпілотників.

Читайте також:
У дронах Shahed знайшли запчастини з країн-партнерів України, – Данілов У дронах Shahed знайшли запчастини з країн-партнерів України, – Данілов
"Кадирівці" заздрять "вагнерівцям", тому можуть наступати на Бахмут, – Ступак
Трагедія біля укриття в Києві: Суд обрав запобіжний захід чотирьом підозрюваним Трагедія біля укриття в Києві: Суд обрав запобіжний захід чотирьом підозрюваним
Ердоган склав присягу президента Туреччини. Відео Ердоган склав присягу президента Туреччини. Відео