USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Україна підписала з компанією Baykar три нові угоди, – Камишін

Підписання відбулось в рамках міжнародної виставки авіаційної техніки Teknofest-2023
Угода з Baykar 30.04.2023
Джерело: Телеграм/Камишін

Україна уклала з турецькою компанією Baykar, яка виробляє безпілотники Bayraktar, нові угоди. Про це у Telegram повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Деталі

Всього підписано три угоди. Вони укладені у Туреччині під час міжнародної виставки авіаційної техніки "Teknofest 2023". Українська делегація, за словами міністра, приїхала туди у пошуках шляхів посилення українського ОПК.

Деталі трьох угод міністр не повідомив.

"Деталі не розкажу та запевняю, ці контракти дають нашій країні експортний виторг і зброю нового покоління", – додав чиновник.

Завод для виробництва Bayraktar в Україні

Нагадаємо, ще у серпні минулого року уряд Туреччини затвердив двосторонню угоду щодо будівництва заводу "Байрактарів" в Україні та направив її до парламенту на ратифікацію. Про це розповідав посол України в Турецькій Республіці Василь Боднар.

Він заявляв, що власник компанії вже придбав земельну ділянку в Україні, розробив проєкт самого заводу та готовий реалізувати його до кінця.

"І воно (зобов'язання розпочати будівництво заводу в Україні, - ред.) не лише політичне, а й практичне, оскільки на значній частині моделей, які будуть вироблятися на цьому заводі, стоятимуть комплектуючі українського виробництва", – зазначав Боднар.

До речі, у Туреччині поставили на озброєння перший у світі корабель для використання ударних безпілотників.

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години