USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 0 6 0 8 0 (+1130)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Україна отримала від Світового банку понад 1 млрд доларів додаткової допомоги

Це шостий пакет додаткового фінансування в рамках проєкту Світового банку
Світовий банк
Джерело: відкриті джерела

Україна отримала 1,34 млрд доларів як шостий пакет додаткового фінансування в рамках проєкту Світового банку. Про це повідомляють на сайті Мінфіну.

Фінансування складається з позики Світового банку в розмірі 1,086 млрд доларів США, що надійшли через Цільовий фонд з надання необхідної кредитної підтримки Україні (ADVANCE Ukraine) під гарантії уряду Японії.

Також фінансування 190 млн доларів від Норвегії, 50 млн – від Сполучених Штатів та 20 млн від Швейцарії.

На що підуть кошти?

Як зазначають у Мінфіні, кошти спрямують на часткову компенсацію видатків держбюджету України, не пов'язаних зі сферою безпеки та оборони, зокрема, на пенсійні виплати та виплати працівникам Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Міжнародна фінансова допомога є вагомим внеском у підтримання фінансово-економічної стабільності України та дає змогу забезпечити першочергові соціальні видатки під час війни", – наголосили у відомстві.

Нагадаємо, Україна 25 вересня отримала 100 млн доларів від Світового банку під гарантію Великої Британії. 

Також ми писали, що Світовий банк виділив Україні 232 млн доларів на екстрені ремонти житла, яке постраждало від російської агресії.

Читайте також:
Через бойові дії на територіях, які охоплюють Чорне й Азовське моря, неможливо обстежити й підтримати Через бойові дії на територіях, які охоплюють Чорне й Азовське моря, неможливо обстежити й підтримати "добрий" екологічний стан водойм, - Міндовкілля
Наразі росіяни свої зусилля концентрують на Авдіївському, Куп'янському та Лиманському напрямках, – Скібіцький Наразі росіяни свої зусилля концентрують на Авдіївському, Куп'янському та Лиманському напрямках, – Скібіцький
Понад 60% українських біженців хочуть повернутися додому Понад 60% українських біженців хочуть повернутися додому
В Україні видали першу ліцензію на роботу в бойових умовах з наркотичними засобами та прекурсорами В Україні видали першу ліцензію на роботу в бойових умовах з наркотичними засобами та прекурсорами