USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Україна отримає ще 232 млн доларів від Світового банку: Куди спрямують кошти

Це далеко не перший пакет коштів, який Світовий банк виділив для України за час повномасштабної агресії РФ
Світовий банк
Джерело: відкриті джерела

Світовий банк виділив Україні 232 млн доларів на екстрені ремонти житла, яке постраждало від російської агресії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства реінтеграції.

У межах проєкту "Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей" понад 100 тисяч українських родин зможуть отримати допомогу на ремонт житла, пошкодженого внаслідок повномасштабного вторгнення РФ.

Фінансування дасть змогу провести ремонт, зокрема, замінити вікна або полагодити дах. Загалом у рамках проєкту планують відремонтувати близько 98 тисяч будинків і 8 тисяч приміщень у п'яти регіонах.

За даними Світового банку, через війну в Україні постраждало близько 1,4 млн будинків, у яких проживає 3,5 млн осіб. Загальна вартість завданих збитків оцінюється в більш ніж 50 млрд доларів.

Допомога від інших банків

У червні цього року Європейський інвестиційний банк виділить 840 млн євро на реалізацію у 2023 році пріоритетних проєктів відновлення інфраструктури України.

У звіті ЄБРР йшлося про те, що п'ятирічний період післявоєнного відновлення України потребуватиме додаткових інвестицій у розмірі близько 50 мільярдів доларів на рік.

При цьому в травні 2023 року Україна отримала фінансування від Світового банку в розмірі 132 млн доларів. Кошти надані в рамках Угоди (проєкт програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Читайте також:
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу