Україна на Олімпіаді: Лузан і Рибачок приносять срібло в жіночій каное-двійці

Це вже 11-та медаль для України на цих Іграх
Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок
Джерело: відкриті джерела

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок завоювали срібну олімпійську медаль у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Про це повідомляє "Суспільне Спорт".

У фінальному заїзді українки показали другий час – 1:54,30. Золото дісталося китаянкам Сюй Шісяо і Сунь Менья, які прийшли до фінішу за 1:52,81.

Третє місце взяли представниці Канади, які поступилися Україні лише кількома сотими секунди.

Новини за темою: Парвіз Насібов здобув срібло в греко-римській боротьбі на Олімпіаді-2024 в Парижі

Варто також зауважити, що на цій Олімпіаді українські каноїстки Лузан і Рибачок виступлять у каное-одиночці на дистанції 200 м.

До речі, ми писали, що українську веслувальницю Анастасію Рибачок на цьогорічній Олімпіаді в Парижі змусили заліпити частину фрази "I am Ukrainian" ("Я – українка").

Медальний залік Олімпіади

Сьогодні в Парижі стартував 14-й день Олімпійських ігор. Уже незабаром змагання вийдуть на фінішну пряму. І ось як зараз виглядає верхня частина медального заліку:

1. США – 103 медалі (30 золотих)
2. Китай – 74 медалі (30 золотих)
3. Австралія – 46 медалей (18 золотих)
4. Франція – 55 медалей (14 золотих)
5. Велика Британія – 52 медалі (14 золотих).

Україна має на своєму рахунку 11 медалей, з яких три – золоті, чотири срібні та стільки ж бронзових.